Oleje półsyntetyczne Ford

Znaleziono produktów: 2
Sortuj:
Widok:   
z 1

Samochodowe oleje półsyntetyczne Ford

Oleje silnikowe Ford zostały stworzone z myślą o silnikach samochodów amerykańskiego koncernu, pracujących w zróżnicowanych zarówno trudnych i wymagających warunkach, jak i podczas zwykłej codziennej eksploatacji. Oleje marki Ford tworzone są we wsparciu światowego lidera w produkcji materiałów smarnych – firmy Castrol, dlatego charakteryzują się wyjątkowymi cechami, takimi jak oszczędność paliwa, wydłużona żywotność silnika, czy wydajniejsza praca.

Charakterystyka olejów półsyntetycznych marki Ford

Oleje półsyntetyczne Ford są olejami paliwooszczędnymi, zapewniającymi redukcję szkodliwych substancji, a także gwarantujących wyższe osiągi. Ich właściwości zapewniają skuteczną ochronę silnika w niemal wszystkich warunkach drogowych. Ten rodzaj oleju stosowany jest w większości silników marki Ford, zapewniając im najlepszą ochronę na najwyższym poziomie.

Ford Formula Plus 10W40

Olej półsyntetyczny Ford Formula Plus 10W40 posiada specyfikację jakościową Forda co oznacza, że spełnia wszelkie normy sugerowane przez producenta. Dedykowany jest do silników benzynowych, a także silników diesla z turbosprężarką. Skutecznie chroni silnik przed zużyciem i zabrudzenia, niweluje powstawanie czarnego szlamu. Olej ten doskonale chroni silnik podczas pracy w trudnych warunkach, zapewnia odpowiednie smarowanie od momentu rozruchu silnika. Co istotne, olej ten wpływa korzystnie na zmniejszenie zużycia paliwa, a także wyższe osiągi silnika. Ponadto, minimalizuje wydzielanie szkodliwych substancji.

Oferta silnikowych olejów półsyntetycznych Ford

W ofercie olejów półsyntetycznych w Iparts znajdziecie najpopularniejsze oleje marki Ford, które idealnie sprawdzą się w większości modeli samochodów tego producenta. Nasze produkty są fabrycznie nowe, mają gwarancję producenta. Zapewniamy kompleksową obsługę i fachowe doradztwo. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi wykwalifikowani doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą dobrać olej lub inny produkt do Twojego samochodu.