Oleje syntetyczne Ford

Znaleziono produktów: 5
Sortuj:
Widok:   
z 1

39,00 z VAT
Kod: 5W301FRD Producent części: FORD
Wysyłka od ręki!

165,00 z VAT
Kod: 5W305A5 Producent części: FORD
Wysyłka od ręki!

29,00 z VAT
Kod: 5W401FRD Producent części: FORD

111,00 z VAT
Kod: 5W305FRD Producent części: FORD

122,00 z VAT
Kod: 5W405FRD Producent części: FORD

Syntetyczne oleje samochodowe Ford

Amerykański producent samochodów Ford, chcąc zatroszczyć się o silniki swoich pojazdów, zdecydował się wypuścić własną linię olejów silnikowych. Decydując się na olej syntetyczny Ford, można mieć pewność korzystania z płynu silnikowego idealnie dostosowanego do potrzeb jednostki napędowej każdego pojazdu tej marki. Ford już od wielu lat oferuje kierowcom oleje desygnowane logo własnej marki. Oferta producenta nie jest w tym obszarze bogata, jednak wystarczająca, aby zaspokoić potrzeby kierowców.

Oleje Ford Formuła F

Najpowszechniej wykorzystywanym olejem od Forda jest niewątpliwie model Formuła F 5W30. Mówimy w tym przypadku o jednym z najnowocześniejszych olejów silnikowych dostępnych aktualnie na rynku. Stworzony w oparciu o innowacyjne technologie, płyn ten zapewnia pełną ochronę silnika niezależnie od aktualnych jego osiągów. Przystosowanie do różnorodnych warunków pracy sprawia natomiast, że oleje silnikowe Ford zachowują doskonałe właściwości w każdą pogodę.

Niektórzy kierowcy darzą oleje syntetyczne Ford ograniczonym zaufaniem. Wszystko przez to, że choć marka jest ceniona w odniesieniu do samochodów, o tyle amerykański producent nigdy nie słynął z produkcji płynów eksploatacyjnych. Warto zatem wspomnieć, że Ford nie przygotowuje olejów silnikowych samodzielnie. Odpowiada a to firma Castrol, posiadająca w branży nieposzlakowaną opinię. Jeden z największych producentów olejów na świecie odpowiada za opracowanie składu oraz produkcję olejów syntetycznych Ford.

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie najważniejsze oleje produkowane przez firmę Ford. Jeżeli jesteś posiadaczem pojazdu tej marki, bez wątpienia mamy dla Ciebie produkt, którego potrzebujesz. Chlubimy się bogatą ofertą, jednak to nie wszystko, co nas wyróżnia. Pragniemy być postrzegani jako w pełni profesjonalny i kompetentny sklep internetowy z kompleksową ofertą. Dlatego też dokonując zamówienia olejów syntetycznych Ford oraz innych produktów w sklepie iParts.pl, możesz być pewny, że paczka będzie zgodna z zamówienie, a dostawa dotrze do Ciebie w najkrótszym możliwym czasie.