Tłoki silnika w iParts.pl!

iParts.pl jest sklepem internetowym, który może się pochwalić największą ofertą na tłoki silnika w Polsce. Specjalnie dla naszych Klientów, oferujemy kilkadziesiąt tysięcy tłoków do wszystkich marek i modeli aut.

Tłok silnika należy do części układu tłokowo-korbowego, w trakcie pracy jednostki napędowej  porusza się w sposób posuwisto-zwrotny. Jego kształt najłatwiej określić jako walec zamknięty od góry denkiem. W górnej, walcowej części tłoka umiejscowione są rowki aby osadzić w nich pierścienie tłokowe, natomiast niżej znajduje się część prowadząca a także ułożyskowanie sworznia tłokowego. Obecnie, najczęstszym materiałem z którego zbudowane są tłoki to stopy lekkie, coraz rzadziej żeliwo.

Tłok spełnia wiele zadań, m.in. uszczelnia cylinder (za pomocą pierścieni), przekazuje siłę nacisku gazów na dalsze części mechanizmu korbowego – do wału korbowego, czy prowadzi górną część korbowodu.

iParts.pl posiada niezwykle bogatą ofertę tłoków
, pośród której można znaleźć całą gamę produktów do praktycznie każdej marki samochodu. Oferujemy końcówki drążków kierowniczych najlepszych światowych wytwórców, między innymi takich jak AE czy Nural.

Wszystkie oferowane przez nas końcówki drążków kierowniczych są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Jeśli chcesz wybrać odpowiednią końcówkę drążka kierowniczego do swojego samochodu, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

Jeśli napotkasz na problemy z doborem właściwej końcówki drążka kierowniczego lub zechcesz po prostu zasięgnąć porady eksperta - skontaktuj się z nami:

Telefonicznie:
Zamówienia i Infolinia: 0 801 000 184 lub 22 884 65 45

Mailowo:
adres e-mail: [email protected]

Zamówienia można składać telefonicznie, przy pomocy poczty elektronicznej (e-mail) lub online 24h na dobę na stronie naszego sklepu internetowego.

Zadbaj o silnik Twojego samochodu i zamów w iParts.pl nowy tłok z bezpłatną dostawą do domu!

Najpopularniejsi producenci

Tłok silnika MAHLE
Tłok silnika NÜRAL
Tłok silnika KOLBENSCHMIDT
Tłok silnika YENMAK
Tłok silnika IPSA
Tłok silnika ET ENGINETEAM
Tłok silnika NPS
Tłok silnika FAI AutoParts