Lampy kierunkowskazów tylko w iParts.pl

Światła kierunkowskazów, popularnie zwane także migaczami, służą do sygnalizowania pozostałym uczestnikom ruchu drogowego o zamiarze zmiany kierunku jazdy. Spełniają one także rolę świateł awaryjnych, które ostrzegają o pozostawieniu niesprawnego pojazdu w niebezpiecznym miejscu.

Lampy kierunkowskazów dla bezpieczeństwa

Lampy kierunkowskazów są obowiązkowym wyposażeniem każdego samochodu. Poprzez informowanie uczestników ruchu drogowego przyczyniają się do znacznej poprawy bezpieczeństwa na drodze.

Obowiązek każdego kierowcy

Poruszanie się z niesprawnymi światłami kierunkowskazów stwarza zagrożenie w ruchu drogowym. Jednocześnie uszkodzenie lamp może prowadzić do zwarć w układzie elektrycznym, mogących uszkodzić czułe elementy elektroniki samochodowej.

Usterki lamp kierunkowskazów

Klosze lamp kierunkowskazów są dość łatwymi elementami do uszkodzenia. Warto pamiętać o szybkiej wymianie uszkodzonej lampy ponieważ niedopatrzenie może skutkować dodatkowym kłopotem w trakcie kontroli drogowej a nawet utratą dowodu rejestracyjnego. Jazda z pękniętym kloszem oświetlenia jest niezgodna z przepisami.

Sklep internetowy iParts.pl posiada bardzo bogatą ofertę lamp kierunkowskazów. Szeroka gama produktów skierowana jest do większości popularnych modeli samochodów i pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów cenionych na całym świecie – m.in. Prasco, Tyc, Eurolites, Lucas oraz Magneti Marelli.

Wszystkie oferowane przez nas lampy kierunkowskazów są fabrycznie nowe, posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy) i spełniają wszelkie europejskie normy produkcyjne.  Lampy kierunkowskazów dostępne w naszej ofercie są pełnowartościowym zamiennikiem o trwałości i jakości identycznej w stosunku do produktu oryginalnego.

Jeśli masz zamiar wybrać nowe lampy kierunkowskazów do swojego samochodu to dobrze trafiłeś. Wybierz markę samochodu z przedstawionego wyżej zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Nie narażaj swojego samochodu na potencjalne uszkodzenia. Zamów w iParts.pl nowe lampy kierunkowskazów z dostawą do domu i ciesz się sprawnym oświetleniem pojazdu.

Najpopularniejsi producenci

Lampa kierunkowskazu VALEO
Lampa kierunkowskazu BOSCH
Lampa kierunkowskazu VAN WEZEL
Lampa kierunkowskazu TYC
Lampa kierunkowskazu HERTH+BUSS ELPARTS
Lampa kierunkowskazu KLOKKERHOLM
Lampa kierunkowskazu MAGNETI MARELLI
Lampa kierunkowskazu FEBI BILSTEIN
Lampa kierunkowskazu ULO