Koła dwumasowe i zamachowe w iParts.pl!

iParts.pl to sklep internetowy oferujący niewiarygodnie dużą liczbę kół zamachowych i dwumasowych. Nasi klienci mogą wybierać z produktów renomowanych producentów do wszystkich marek i modeli aut.

Koło zamachowe to specjalne koło o dużym momencie bezwładności, którego zadaniem jest gromadzenie energii kinetycznej. Jego unikalna budowa i efektywność sprawiły, że koło zamachowe znalazło zastosowanie w wielu dziedzinach mechaniki, w tym w motoryzacji.

We współczesnych czasach koła zamachowe dzielą się na dwa rodzaje – sztywne i koła dwumasowe. O ile  sztywne koło zamachowe jest wręcz bezawaryjne i statystyczny kierowca łatwo o nim zapomina, bo są niemal bezawaryjne, to koło dwumasowe należy do części eksploatacyjnych – zużywa się wraz z przebiegiem auta. Prędzej, czy później będziemy musieli je wymienić.

Koło dwumasowe składa się z dwóch kół zamachowych, które połączone są za pomocą tłumika drgań skrętnych. Jedno z kół zespolone jest z jednostką napędową, a drugie z przekładnią. Z kolei za zapobieganie przenoszeniu się wibracji odpowiadają elementy sprężyste tłumika drgań.

iParts.pl posiada pełną gamę kół zamachowych (kół dwumasowych), pośród której znajdziesz produkty do praktycznie każdej marki samochodu. Oferujemy sztywne koła zamachowe i koła dwumasowe najlepszych światowych wytwórców, między innymi takich jak LuK, Sachs, Valeo czy Exedy.

 
Wszystkie oferowane przez nas koła dwumasowe i zamachowe są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Jeśli chcesz wybrać odpowiednie koło dwumasowe lub zamachowe do swojego auta, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik a na końcu - wersję silnikową.

Koła dwumasowe i zamachowe z naszej oferty znajdziecie również tutaj:

 


Jeśli napotkasz na problemy z doborem właściwego koła dwumasowego bądź zamachowego lub po prostu zechcesz zasięgnąć porady eksperta - skontaktuj się z nami:

Telefonicznie:
Zamówienia i Infolinia: 0 801 000 184 lub 22 884 65 45

Mailowo:
adres e-mail: [email protected]

Zamówienia można składać telefonicznie, przy pomocy poczty elektronicznej (e-mail) lub online 24h na dobę na stronie naszego sklepu internetowego.

Nie czekaj i już dziś zamów w iParts.pl nowe dwumasowe koło zamachowe do Twojego auta z Bezpłatną Dostawą do domu!

Najpopularniejsi producenci

Koło zamachowe LuK
Koło zamachowe KAWE
Koło zamachowe SACHS
Koło zamachowe VALEO
Koło zamachowe EXEDY
Koło zamachowe QUINTON HAZELL
Koło zamachowe BLUE PRINT
Koło zamachowe NPS
Koło zamachowe JAPANPARTS