Drążki kierownicze w iParts.pl!

iParts.pl to sklep internetowy, w ofercie którego znajduje się największa liczba drążków kierowniczych w naszym kraju. Do wyboru klienta są najlepszej jakości drążki kierownicze do wszystkich marek i modeli aut.

Drążek kierowniczyDrążki kierownicze to elementy samochodowego układu kierowniczego. Drążki kierownicze dzielą się na dwa rodzaje, tj. podłużne (przekazują ruch z przekładni kierowniczej do mechanizmu zwrotnicy), a także poprzeczne, stanowiące część systemu zwrotniczego (przekazują ruch pomiędzy zwrotnicami kół).

Gdy drążki kierownicze poprzeczne stają się zużyte, najczęściej objawia się to luzami w układzie kierowniczym. Tego typu symptomy mogą okazać się niebezpiecznie dla kierowcy i oznaczają poważne utrudnienia w eksploatacji auta. Powstają bowiem tzw. zmiany zbieżności kół przednich, przez co drastycznie obniża się precyzja prowadzenia auta. Warto zatem zadbać o to, aby w naszym samochodzie drążki kierownicze były w 100 % sprawne i wytrzymałe.

Powiązane kategorie produktowe

iParts.pl jest sklepem, który posiada jedną z największych ofert drążków kierowniczych do wszystkich modeli i marek samochodów. Posiadamy drążki kierownicze renomowanych producentów, takich jak m.in. Lemforder, Meyle, TRW czy SWAG.

Wszystkie drążki kierownicze, które znajdziesz na iParts.pl, są fabrycznie nowe, mają wszelkie niezbędne atesty i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Jesteś zainteresowany kupnem drążków kierowniczych do swojego auta? Jeśli tak, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Już teraz zadbaj o układ kierowniczy Twojego samochodu - zamów w iParts.pl nowe drążki kierownicze w najniższej cenie!