Części samochodowe YAMATO

Auto części zamienne Yamato

Części samochodowe YAMATO

Yamato to wbrew obco brzmiącej nazwie, polska firma produkująca części samochodowe. Producent dostarcza części zamienne do samochodów japońskich i koreańskich marek. W ofercie najdziemy m.in. pojedyncze części, jak i całe podzespoły do Toyoty, Hondy czy samochodów marki Kia. Firma posiada asortyment, który zaspokaja potrzeby kierowców samochodów osobowych i ciężarowych, jak i motocykli.

Polski producent posiada dwie główne linie produkcyjne. Części Yamato to elementy układu zawieszenia oaz układu kierowniczego. Części samochodowe Yamato, w produkcji których firma jest szczególnie wyspecjalizowana, to niewątpliwie wahacze. Niemniej w asortymencie producenta klienci znajdą również elementy skrzyni biegów, a także końcówki drążków kierowniczych. Poza głównymi częściami samochodowymi Yamato produkuje również mocowania oraz elementy wykończeniowe i uzupełniające. W halach produkcyjnych powstają m.in. tuleje i sworznie wahacza. Yamato to specjaliści w zakresie produkcji elementów metalowych oraz gumowych.

Producent części zamiennych Yamato oferuje bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Auto części Yamato cechuje wysoka jakość, będąca konsekwencją skrupulatnie przeprowadzanego procesu kontroli jakości. Zanim produkty trafią do dystrybucji, kontrolerzy zatrudnieni przez Yamato wykonują szereg testów sprawności i wytrzymałości poszczególnych elementów, zarówno tych metalowych, jak i gumowych. Jednocześnie ceny produktów nie są wygórowane.

Opinie o częściach Yamato

Od dłuższego czasu korzystam z produktów marki Yamato. Nie jest to szczególnie znana firma, mimo to warto jej zaufać. Pomimo niskich cen, są to wytrzymałe części, które świetnie się spisują mimo upływu lat. Stosunek ceny wobec jakości jest w tym przypadku zatem więcej niż zadowalający.

Adam, Sopot

11-07-2019

Szukałem jakiś niezbyt drogich, a jednocześnie niezawodnych wahaczy. Nie znałem marki Yamato, jednak poinformował mnie o niej konsultant z iParts.pl. Dałem się namówić na wybór wahaczy Yamato i szybko się do nich przekonałem. Dzisiaj już zawsze wybieram części samochodowe tej marki, bo to tanie części samochodowe, które nie odbiegają pod żadnym względem od swoich droższych odpowiedników.

Marek, Tarnobrzeg

22-08-2019

Nie lubię kupować części samochodowych w ciemno. Dlatego jeżeli znajdę zaufanego producenta elementów do danego układu, trzymam się go przez długie lata. Tak też zrobiłem z Yamato i częściami tej marki do układu kierowniczego. Części samochodowe Yamato przydają mi się przy większych remontach pojazdu, jak i przy kosmetycznych naprawach.

Adnrzej, Gorlice

03-09-2019

Czytałem dużo opinii na temat Yamato i większość z nich byłą pozytywna. Przez to zdecydowałem się skorzystać z oferty tego producenta przy ostatnich zakupach części samochodowych. Muszę przyznać, że nie zawiodłem się i dołączam do zadowolonych klientów, którzy od lat są usatysfakcjonowani pracą autoczęści Yamato.

Łukasz, Piątek

17-10-2019