Części samochodowe WIX FILTERS

Kategorie

Auto części zamienne WIX Filters

Części samochodowe WIX FILTERS

WIX Filters to niemiecka firma zajmująca się produkowaniem najwyższej jakości filtrów do samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, motocykli, quadów, kosiarek oraz ciągników rolniczych. Przedsiębiorstwo może pochwalić się bogatym doświadczeniem w branży – zostało założone w 1939 roku. Od wielu lat WIX Filters jest wiodącym liderem w zakresie produkcji filtrów na potrzeby rynku motoryzacyjnego. Niemiecka firma ma ogromne zasługi dla branży – to właśnie inżynierzy WIX Filters w 1954 roku stworzyli i opatentowali puszkowy filtr oleju, który obecnie jest standardem w globalnej motoryzacji. 

Części samochodowe WIX Filters trafiają zarówno do seryjnego wyposażenia samochodów osobowych, jak i na rynek części zamiennych. Niemiecka firma oferuje pełną gamę filtrów samochodowych dla motoryzacji, przez co w asortymencie WIX Filters można znaleźć filtry oleju, filtry powietrza, filtry paliwowe oraz filtry kabinowe. Wszystkie części WIX Filters tworzone są według najnowszych, międzynarodowych standardów dzięki czemu osoby nabywające części firmy WIX Filters mogą mieć pewność, że w ich ręce trafiają wyłącznie produkty najwyższej jakości.

Opinie o częściach WIX FILTERS

Szukając odpowiednich filtrów do swojego auta natrafiłem na filtry Wix Filters, które w ostateczności założyłem. Teraz mogę stwierdzić że są to jedne z lepszych filtrów jakie miałem zamontowane w samochodzie.

, Częstochowa

Wix Filters to według mnie bardzo dobre filtry. Drugi raz już wymieniałem je w swoim aucie i widać że spełniają swoja rolę, ponieważ bardzo dużo zanieczyszczeń było na nich, zarówno z powietrza jak i z benzyny.

, Bełchatów

Często klienci pytają Nas o dobre, a korzystnie wychodzące cenowo filtry do samochodu. Polecamy wówczas filtry Wix Filters, ponieważ spełniają właśnie takie kryteria, a klienci są z nich zadowoleni.

, Świdnik

Porównując jakość i działanie filtrów różnych marek, mogę stwierdzić że Wix Filters klasyfikują się na bardzo wysokiej pozycji. Ogólnie bardzo polecam te filtry.

, Garwolin