Części samochodowe WESTLAKE

Kategorie

Auto części zamienne Westlake

Części samochodowe WESTLAKE

Westlake to firma o globalnym zasięgu, zależna od chińskiego koncernu Zhejiang Tieliu Clutch Co., Ltd. Marka jest obecna an rynku od ponad 30 lat, w ciągu których zdążyła wypracować sobie doskonałą renomę, zwłaszcza w Europie oraz Stanach Zjednoczonych Ameryki. Flagowe produkty marki to sprzęgła, które trafiają na rynek części zamiennych.

Główną linię produkcyjną w Westlake stanowią sprzęgła, które firma oferuje w kompletach. Niemniej jednak w ofercie znajdują się również poszczególne elementy sprzęgła, a także części niezbędne do sterowania tym podzespołem. Jednak to nie wszystko, ponieważ Westlake stale poszerza swoją ofertę. Obecnie w produkcji znajdują się również hamulce tej marki. Producent dostarcza na rynek wtórny klocki oraz szczęki hamulcowe. Klienci doceniają jakość produktów, które wyróżniają się na rynku części zamiennych.

Jak wspomniano Westlake to marka zależna chińskiego potentata. Założona została w roku 1985, od początku zajmując się sprzęgłami i częściami składowymi zestawów sprzęgieł, a także rozwojem technologicznym tych części. Z czasem firma zaczęła zwiększać zyski oraz poszerzać zakres działania. W ofercie pojawiały się nowe produkty, a dystrybucja sięgała coraz to kolejnych krajów i kontynentów. Obecnie w Europie Westlake funkcjonuje pod nazwą Westlake Europe BVBA. Europejska marka powstała w 2005 roku, a więc stosunkowo niedawno, a za pierwszego jej gospodarza wybrano Belgię. Wobec rozwoju firmy i jej rosnącego zasięgu, niezbędne było również stworzenie osobnej marki zależnej działającej na terenie USA.

Opinie o częściach Westlake

Produkty Westlake to jakość widoczna na pierwszy rzut oka. Korzystam z ich sprzęgieł od kiedy pamiętam, już w trzecim aucie. Nigdy mnie nie zawiodły, wytrzymują bardzo długi przebieg, generalnie trudno im cokolwiek zarzucić.

Maciek, Kluczbork

16-07-2019

Mój nowy nabytek to klocki hamulcowe Westlake. Po kilku tygodniach użytkowania mogę wskazać na ich skuteczność, natomiast czas na ocenę wytrzymałości jeszcze przyjdzie. Spodziewam się jednak bardzo dobrego wyniku, ponieważ nie bez powodu wybrałem te klocki. Części samochodowe Westlake znam od wielu lat, a sprzęgło tej marki sprawuje się u mnie lepiej niż dobrze.

Miłosz, Ełk

20-08-2019

Renomowana, międzynarodowa firma, której bez obaw można zaufać. Zestaw sprzęgła Westlake, z którego korzystam, już dawno przekroczył określony przez producenta maksymalny przebieg, a nadal jest w doskonałym stanie, co bez cienia wątpliwości potwierdził mechanik podczas szczegółowego przeglądu.

Kamil, Gdynia

07-09-2019

Auto części Westlake to elementy wykonane z najwyższą starannością, co potwierdzają mechanicy. Ja natomiast, jako kierowca mogę tylko powiedzieć, e nigdy nie miałem nieprzewidzianych problemów ze sprzęgłem Westlake, podobnie jak z hamulcami od tego producenta. Szczerze polecam.

Stefan, Warszawa

12-10-2019