Części samochodowe WALKER

Kategorie

Auto części zamienne Walker

Części samochodowe WALKER

Początki działalności firmy sięgają 1908 roku, jednak jej powstanie datuje się na 1916 rok, kiedy to w Wisconsin w Stanach Zjednoczonych powstała oficjalna siedziba Walker Manufacturing Company. Przedsiębiorstwo posiada centrum badawczo-rozwojowe w Michigan i liczne placówki na całym świecie, dostarczając swoje produkty do krajów na wszystkich sześciu kontynentach. Swoją pozycję w branży motoryzacyjnej firma zyskała dzięki produkcji innowacyjnych tłumików, w tym pierwszego tłumika ze stali nierdzewnej, który był odpowiedzią na potrzeby rynku w początku XX wieku. Do osiągnięć firmy należy również prototyp współczesnych katalizatorów, w których produkcji również specjalizuje się. Od początku swojego istnienia Walker udoskonalała swoje produkty, dostosowując je do wymogów nowych modeli samochodów.

Obecnie Walker jest częścią przedsiębiorstwa Tenneco, będąc jednym z wiodących producentów oryginalnych komponentów samochodowych i części zamiennych. W ofercie koncernu znajdują się:

  • tłumiki – wykonane ze stali i aluminium, o budowie strukturalnej,
  • katalizatory - spełniające wymogi EPA i CARB,
  • akcesoria do układów wydechowych – rury i przewody rurowe, uszczelki, a także elementy zwiększające wydajność układu wydechowego,
  • czujniki i sondy lambda – o wysokiej wydajności,
  • elementy elektroniki samochodowej.

Ofertę Walker tworzą takie linie produktów, jak DynoMax (tłumiki o specyficznym brzmieniu), Thrush Mad Hot (tłumiki o zwiększonej wydajności), Quiet-Flow SS (tłumiki trzykrotnie bardziej odporne na rdzę), Tru-Fit (tłumiki o zwiększonej żywotności), SoundFX (tłumiki o specyficznej akustyce), systemy Cat-Back (wysoce wydajne układy wydechowe wykonane w 100% ze stali nierdzewnej). Walker dostarcza szereg rozwiązań dla samochodów osobowych, lekkich ciężarówek, samochodów dostawczych i do zastosowań w pojazdach specjalnych.

Opinie o częściach WALKER

Zdecydowanie najlepsze części układu wydechowego. Widać po częściach że firma Walker stawia na bardzo dobra jakość swoich wyrobów.

Bartłomiej, Grajewo

11-03-2016

Mam skompletowany cały wydech na częściach Walkera i mogę stwierdzić że nareszcie nie słyszę wydechu w moim aucie. Bardzo dobre jakościowo podzespoły i dobra cena.

Jurek, Stargard

27-03-2016

Mając zakład naprawy wydechów, muszę stawiać na części bardzo dobrej jakości. Dlatego wybieram części firmy Walker, ponieważ spełniają wszystkie wymogi jakości według mnie.

Marek, Jarocin

03-04-2016

Mogę z pewnością stwierdzić że układ wydechowy skompletowany z części Walkera wytrzyma zdecydowanie bardzo dużo czasu i kilometrów. Sprawdzone i potwierdzone na własnej skórze.

Piotr, Nysa

16-04-2016

Katalog części Walker online

Katalog online: https://www.walkerexhaust.com/find-my-part.html