Części samochodowe VIGOR

Kategorie

Narzędzia Vigor

Części samochodowe VIGOR

Vigor to marka narzędzi do użytku w warsztatach samochodowych, warsztatach domowych i przemyśle. Szeroki wybór narzędzi sprawia, że oferta marki Vigor w pełni zaspokaja wiele obiektów, w których wykonywane są naprawy pojazdów. Narzędzia Vigor to produkty niemieckie. Marka została stworzona przez międzynarodowe przedsiębiorstwo o niemieckich korzeniach – HAZET. Firma stworzyła markę Vigor w celu uporządkowania bogatej i mocno zróżnicowanej oferty.

Aktualnie same narzędzia Vigor również nie stanowią szczególnie jednorodnej grupy. W ofercie znajdują się w zasadzie wszelkiego typu narzędzia warsztatowe, ale również meble stanowiące niezbędne wyposażenie warsztatu. W ofercie znaleźć można pełen asortyment kluczy, wkrętarki, przecinarki, piły, inne narzędzia do obróbki, a także stoły warsztatowe, wózki, lampy i wiele więcej. Vigor oferuje pojedyncze narzędzia, ale również pełne zestawy narzędzi. Zestaw narzędzi Vigor to produkty starannie dobrane pod kątem przeznaczenia danej walizki.

Ponieważ marka Vigor należy do firmy HAZET, narzędzia rozprowadzane są poprzez sieć dystrybucyjną tego niemieckiego przedsiębiorstwa. Firma HAZET działa na rynku od ponad 150 lat, zatem jak nietrudno się domyślić, zdołała stworzyć ogromną sieć dystrybucyjną. Dlatego właśnie narzędzia Vigor dostępne są dzisiaj w dziesiątkach krajów na całym świecie, w tym także w Polsce.

Opinie o narzędziach Vigor

Bardzo solidne narzędzia, wykonane z najwyższą starannością. Uwagę zwraca również szeroki wybór od tego producenta. Za jednym razem można wyposażyć w zasadzie cały warsztat, kupując jedynie narzędzia Vigor.

, Wrocław

Korzystam już z drugiego zestawu narzędzi Vigor. Walizka jest bardzo dobrze skomponowana, nie brakuje w niej niczego. Jednak co najważniejsze, narzędzia są wysokiej jakości i bardzo funkcjonalne.

, Poznań

PVigor to już sprawdzona jakość. Poza tym bardzo doceniam, że firma posiada tak bogatą ofertę. Wystarczy, że wejdę w kategorię, w której znajdują się produkty Vigor i mam pewność, że kupię wszystko, czego potrzebuję.

, Kołobrzeg

Korzystałem z narzędzi warsztatowych od wielu producentów i muszę przyznać, że produkty Vigor wyróżniają się na tle konkurencji. Przede wszystkim pozostają sprawne przez długie lata, nie ulegają uszkodzeniom, ani korozji.

, Gorlice