Części samochodowe VICTOR REINZ

Kategorie

Auto części zamienne Victor Reinz

Części samochodowe VICTOR REINZ

Niemieckie przedsiębiorstwo Reinz powstało w 1993 roku. Aktualnie wchodzi w skład grupy DANA zatrudniającej ponad 22 tysiące pracowników na całym świece. Tylko dla firmy Victor Reinz pracuje niespełna 5 tys. osób, które zatrudnione są w 11 krajach całego świata. W 2010 roku łączny obrót wszystkich spółek grupy przekroczył 6 miliardów dolarów. 

W ofercie części Reinz znajdują się głównie produkty uszczelniające wykorzystywane w motoryzacji. Oferowane części samochodowe Reinz to m.in.: uszczelki kolektora dolotowego, uszczelki głowicy silnika, uszczelki pokrywy zaworów, uszczelki turbosprężarki, uszczelki miski olejowej. Części firmy Reinz wykorzystywane są zarówno w seryjnej produkcji pojazdów jak i na rynku części zamiennych. Sklep iParts.pl oferuje Państwu bogaty dostęp do części Reinz w najniższych cenach!

Opinie o częściach VICTOR REINZ

Korzystam z uszczelek Reinz ponieważ ro najlepsze uszczelki dostępne na Naszym rynku. Polecam każdemu kto tylko wspomni o wymianie uszczelek.

, Kraków

Mając warsztat samochodowy i spotykając się często z wymianami uszczelek, klienci liczą na najlepsze części. Dlatego niemal za każdym razem montujemy uszczelki Reinz.

, Radom

Gdy dzieje się coś z uszczelkami w moim aucie, zawsze sięgam po nowe i najczęściej są to uszczelki Reinza. Mam do nich pełne zaufanie i wiem że wytrzymają bardzo długo i dużo.

, Kołobrzeg

Musiałem ostatnio wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów i polecono mi części Reniza. Zamontowałem i jest bardzo zadowolony z tych uszczelek, pasowały idealnie i wyciek zniknął.

, Czechowice Dziedzice

Katalog części Victor Reinz online

Katalog online: https://web.tecalliance.net/reinz/pl/home

Produkty polecane!