Części samochodowe VEYANCE

Kategorie

Auto części zamienne Veyance

Części samochodowe VEYANCE

Firma Goodyear jest największym producentem opon, które dystrybuowane są do niemal wszystkich krajów na świecie. W produkcji wykorzystywane są nowoczesne technologie, dzięki którym opony są w pełni dostosowane do wymagań pojazdów oraz potrzeb kierowców. Opony Goodyear znajdują zastosowanie zarówno w samochodach użytku miejskiego, jak i w autach wyścigowych. 

Ofertę firmy stanowią opony sezonowe, zimowe i letnie, o wysokiej wydajności i sprawdzające się w najtrudniejszych warunkach na drogach. O ich jakości świadczy między innymi antypoślizgowość oraz wytrzymałość, przy czym dostępne są również opony zmniejszające zużycie paliwa. 

Wszystkie projektowane produkty Goodyear poddawane są licznym testom, na podstawie których oceniana jest jakość prowadzenia i hamowania na mokrych i słuchowych powierzchniach, przyczepność podczas zakrętów, poślizgowość na prostej drodze i na zakrętach, trakcja, stabilność przy dużych prędkościach, przebieg. Dodatkowo każda opona zimowa sprawdzana jest pod kątem przyczepności i hamowania na lodzie i śniegu.
Wśród produktów firmy Goodyear znajdują się: 

  • zimowe opony UltraGrip Performance 2 wyróżniające się sterownością i przyczepnością na śliskich i oblodzonych powierzchniach, dzięki czemu droga hamowania na powierzchniach mokrych lub oblodzonych jest o 13% krótsza niż w standardowych przypadkach,
  • letnie opony DuraGrip zapewniające mniejsze zużycie paliwa i wyższe przebiegi, a także sprawne prowadzenie i odporność na tzw. aquaplaningu,
  • letnie opony Eagle F1 Asymmetric 2 zapewniające wysokie osiągi i krótką drogę hamowania zarówno na suchej, jak i mokrej powierzchni, przy jednoczesnym niższym zużyciu paliwa. 

Firma posiada własne laboratorium badawczo-rozwojowe, gdzie opracowano między innymi ekologiczną mieszankę BioTred, opony samonośne RunOnFlat pozwalające na jazdę nawet po przebiciu, system wzajemnego blokowania klocków bieżnika 3d-BIS i wiele innych patentów skutecznie wykorzystywanych produkcji. 

Goodyear blisko współpracuje z czołowymi producentami samochodów, jak: BMW, Audi, Mercedes, Rolls Royce, Land Rover, Nissan, Ferrari, Maserati, Alfa Romeo, Fiat, Peugeot, Ford, Opel, Renault, Saab, VW, Chrysler, Toyota, Skoda, Seat. Efektem współpracy jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy w nawet najtrudniejszych warunkach na drodze.