Części samochodowe VEMO

Kategorie

Auto części zamienne Vemo

Części samochodowe VEMO

VEMO to marka niemieckiej firmy VIEROL AG zajmującej się produkcją podzespołów na potrzeby rynku części zamiennych. Firma VIEROL AG obecna jest na rynku motoryzacyjnym od ponad 35 lat. Natomiast znacznie młodsza marka VEMO została zarejestrowana nie tak dawno, bo w 1998 roku. Na potrzeby marki VEMO zadecydowano wybudować specjalistyczny warsztat w Oldensburgu, którego powierzchnia wynosi 2 400 metrów kwadratowych. 

Oferta części VEMO przygotowana jest dla znaczącej większości marek samochodowych. W asortymencie niemieckiego przedsiębiorstwa można znaleźć takie części samochodowe Vemo jak np. sprężarki klimatyzacji, skraplacze klimatyzacji, wentylatory, pompy paliwowe, cewki zapłonowe, czujniki, sondy lambda oraz akumulatory. Każda z tych części firmy Vemo przed trafieniem do sprzedaży musi zostać starannie skontrolowana, aby spełniać rygorystycznym wymogom rynku.

Opinie o częściach VEMO

Zdecydowanie najlepsze podzespoły elektryki z jakimi miałem do czynienia są z firmy Vemo. Działają bezproblemowo i nie miałem nigdy z nimi żadnych problemów.

Arek, Chełm

12-03-2016

Mam zamontowaną chłodnicę z firmy Vemo i przyznam szczerze że chłodzi chyba lepiej niż oryginalna. Kosztowo całkiem dobrze wyszła, bo nawet taniej niż używana oryginalna.

Krzysztof, Puławy

27-03-2016

Naprawdę bardzo dobre zamienniki z jakimi miałem styczność. Części Vemo pasują idealnie w miejsce starych i co najważniejsze - działają bezproblemowo.

Rysiek, Białystok

11-04-2016

Bardzo dobre zamienniki! Potwierdzam jakość części Vemo, ponieważ sam z nich korzystam już od ładnych paru lat i nic się z nimi nie dzieje.

Mariusz, Kielce

26-04-2016

Katalog części Vemo online

Katalog online: https://vemo.de/?lang=pl