Części samochodowe VEMA

Kategorie

Auto części zamienne Vema

Części samochodowe VEMA

Vema to włoskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne, które powstało w 1970 roku, w miejscowości Cagliari e Pero. Obecnie siedziba firmy znajduje się na przedmieściach Mediolanu. Marka jest znana przede wszystkim z produkcji części zamiennych przeznaczonych do samochodów osobowych i dostawczych.

Szeroki asortyment

Części firmy Vema są przeznaczone zarówno do samochodów osobowych, jak i dostawczych, w głównej mierze z grupy Fiata: Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Iveco. W ofercie można znaleźć jednak części samochodowe Vema skierowane także do innych marek samochodowych. Dzięki wieloletniej bezpośredniej współpracy z najlepszymi inżynierami z całej Europy, Vema swoje wyroby dostarcza również na linie montażowe znanych producentów samochodów, a produkty wciąż charakteryzuje najwyższa jakość. Od samego początku Vema S. p.A. produkuje i dystrybuuje części zamienne, dzięki gęstemu i dobrze rozwiniętemu systemowi globalnemu.

Stały rozwój

Obecnie Vema posiada 4 zakłady produkcyjne, zlokalizowane w północnych Włoszech.  Firma stale poszerza swoją ofertę oraz szkoli swoich pracowników, co gwarantuje klientom niezawodność i wysokie standardy jakości. Celem firmy jest sprostanie zapotrzebowaniom klientów; staranna obróbka materiałów, dokładność testów, niezawodność części oraz organizacja zbytu i bezpieczeństwa produktów. Wszystkie części samochodowe dostępne w ofercie są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi normami UNI EN ISO 9000:2001.

Vema specjalizuje się w produkcji części zamiennych, zapewniających najlepszą wydajność z punktu widzenia skuteczności i trwałości. W bogatej ofercie można znaleźć między innymi: piasty koła, łożyska oporowe, czujniki, elektryczny osprzęt silnika, pompy oleju, drążki kierownicze, cylinderki hamulcowe, mocowania amortyzatorów oraz wiele innych auto części.

Opinie o częściach VEMA

Bardzo często w moim Fiacie zmieniam części na te z firmy Vema. Są w zasadzie produkowane typowo pod te auta, więc dlaczego mają być gorsze od oryginałów.

Janusz, Niepołomice

18-03-2016

Mam założone części z firmy Veme do układu hamulcowego w moim aucie. Przyznam szczerze że jestem bardzo zaskoczony ich jakością działania i wykonania.

Tomek, Starachowice

30-03-2016

Często sięgamy po części Vema, ponieważ Nasi klienci to przeważnie posiadacze włoskich samochodów, a części te są idealnymi zamiennikami do takich aut.

Łukasz, Warszawa

15-04-2016

Stwierdzam że części Vema są jednymi z lepszych zamienników dostępnych na rynku do typowo włoskich samochodów. Moja Alfa jeździ na paru częściach z tej firmy i naprawdę nic się z nimi nie dzieje.

Mateusz, Olsztyn

27-04-2016

Katalog części Vema online

Katalog online: https://web.tecalliance.net/vema/pl/home