Części samochodowe ULO

Kategorie

Auto części zamienne ULO

Części samochodowe ULO

ULO to popularny i renomowany producent elektryki samochodowej. Firma powstała w 1947 roku w Niemczech i od tamtej pory nieprzerwanie zajmuje się projektowaniem oraz produkcją nowoczesnych oraz bezawaryjnych rozwiązań z zakresu elektryki wykorzystywanej w przemyśle motoryzacyjnym. Początkowo firma zajmowała się produkcją oświetlenia rowerowego, jednak z czasem poszerzyła swoją ofertę o podzespoły wykorzystywane w samochodach.

Początkowo reflektory produkowane przez ULO trafiały na linie produkcyjne Daimlera-Benza i Opla. Z czasem części oferowane przez firmę zyskały uznanie wśród innych producentów samochodów i obecnie oświetlenie tej marki montowane jest do samochodów popularnych marek, takich jak Mercedes-Benz, Rover, BMW, Audi, Opel i Volkswagen. Części producenta trafiają również na rynek posprzedażowy, co oznacza, że części zamienne ULO, jakością zbliżone są do elementów oryginalnych, montowanych na taśmach produkcyjnych.

Obecnie oferta ULO obejmuje światła wsteczne, reflektory, lusterka oraz światła do jazdy dziennej. Misją oraz głównym celem marki jest dostarczanie swoim klientom najwyższej jakości części do nowoczesnych samochodów, wykorzystujących nowoczesne i zaawansowane technologie, które mają wpływ na bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

Opinie o częściach ULO

Jeśli szukacie dobrej jakości w przyzwoitej cenie to myślę, że warto zapoznać się z ofertą tej marki. Dostarczają naprawdę profesjonalne rozwiązania z zakresu elektryki samochodowej. Polecam!

Karol, Ustka

19-05-2019

Montowałem do swojego samochodu lampy tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Praktycznie nie widzę różnicy w jakości oświetlenia względem oryginałów. Polecam wszystkim serdecznie!

Mariusz, Sandomierz

21-07-2019

ULO oferuje świetnej jakości lampy samochodowe. Wydaje mi się, że to obecnie jedne z najlepszych zamienników jakie można dostać na rynku. Polecam je wszystkim swoim znajomym ponieważ jestem bardzo zadowolony.

Paweł, Białystok

11-08-2019

Elementy zewnętrzne samochodu oferowane przez markę ULO są solidne, sprawdzone i nadają się do wielu różnych modeli pojazdów. Polecam!

Olaf, Krosno

02-09-2019