Części samochodowe UFI

Kategorie

Auto części zamienne UFI

Części samochodowe UFI

Na przestrzeni ostatnich lat włoska firma UFI odnotowała znaczny wzrost sprzedaży filtrów przeznaczonych na pierwszy montaż, co spowodowało, że obecnie to globalny potentat, który powoli staje się liderem w dziedzinie filtrowania paliwa, powietrza i nie tylko.

Universal Filter Italiana – bo tak brzmi pełna nazwa przedsiębiorstwa, które zostało założone w 1972 roku na terenie miasta Nogarole Rocca, w Weronie. Od samego początku celem spółki była produkcja filtrów samochodowych, które miały trafiać na pierwszy montaż oraz na niezależny rynek części zamiennych. Rozwój nowych technologii, doskonała zdolność interpretacji oczekiwań i wymogów klientów, a także wydajne oraz dokładne linie produkcyjne to z pewnością jedne z najważniejszych cech przedsiębiorstwa UFI, które pozwalają firmie produkować najwyższej jakości części samochodowe UFI.

Dobra jakość

W UFI od samego początku obowiązuje żelazna zasada "totalnej jakości" i właśnie to wpłynęło na dynamiczny rozwój części firmy UFI. Z biegiem lat, Grupa UFI Filters zaczęła odgrywać coraz większą rolę na rynku wtórnym, gdzie systematycznie udostępnia najnowsze rozwiązania stosowane na rynku pierwotnym. Firma uzyskała liczne certyfikaty dla swoich zakładów produkcyjnych m.in. ISO 9001:2008, ISO / TS 1649:2009, a także ISO 14001:2004.

UFI słynie z budowy filtrów oleju napędowego o ponadprzeciętnych zdolnościach oddzielania wody oraz filtrów wytrzymałych na wysokie ciśnienie paliwa. W oferowanej gamie części UFI można znaleźć także filtry paliwa, filtry powietrza, filtry oleju oraz wiele innych. Obecna oferta liczy ponad 2500 produktów i jest stale poszerzana o kolejne numery referencyjne. Warto zaznaczyć, że przez ponad 35 lat firma UFI była dostawcą dla Teamu F1 Ferrari.

Opinie o częściach UFI

Jeszcze całkiem niedawno temu, nie wiedziałem nic o filtrach UFI. Obecnie stosuje je teraz w swoich trzech samochodach i nie narzekam na jakość ani cenę. Polecam.

Rafał, Opole

05-02-2016

Bardzo dobre filtry! Polecam każdemu firmę UFI, bo sam z nich korzystam i nie miałem żadnych problemów z nimi już od paru lat.

Paweł, Sosnowiec

13-03-2016

Prosiłem mechanika o założenie tanich, a dobrych filtrów do mojego samochodu. Po odebraniu auta dowiedziałem się że założone mam filtry UFI, czyli te które polecał mi mój dobry znajomy.

Łukasz, Toruń

29-03-2016

Mogę stwierdzić że filtry firmy UFI są jednymi z lepszych dostępnych na Naszym rynku. Dobra cena i całkiem wysoka jakość sprawiają, że filtry te mogą za niedługo stać się wiodącymi zamiennikami do samochodów.

Krzysiek, Sopot

16-04-2016

Katalog części UFI online

Katalog online: https://ufi-aftermarket.com/EU/en/