Części samochodowe TRUCKLIGHT

Kategorie

Auto części zamienne Truck Lite

Części samochodowe TRUCKLIGHT

Truck lite to przedsiębiorstwo założone w 1955 roku. Główna siedziba firmy od początku znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Niemniej jednak dzisiaj Truck Lite jest podmiotem międzynarodowym, dysponującym oddziałami znajdującym się na całym świecie. Firma produkuje oraz sprzedaje swoje produkty w wielu krajach, będąc jednym z liderów w branży. Główną branżą w której działa firma jest natomiast oświetlenie samochodowe, w tym przede wszystkim oświetlenie dla pojazdów ciężarowych. Producent dostarcza pełną gamę produktów z tej kategorii. Części samochodowe Truck Lite są zgodnie uważane za jedne z najbardziej wydajnych. Przedsiębiorstwo posiada w asortymencie żarówki, lampy, reflektory, jak również mocowania każdego z tych elementów.

Jednak oferta marki Truck Lite to nie tylko oświetlenie. Przedsiębiorstwo stale się rozwija, poszerzając swój asortyment. Już teraz znajdują się w nim zewnętrzne i wewnętrzne lusterka samochodowe, czy też systemy alarmowe. Producent intensywnie działa na rynku części zamiennych. Części zamienne Truck Lite są ogólnodostępne, jednak należy podkreślić również ścisłą współpracę przedsiębiorstwa z producentami samochodów. Wiele produktów oferowanych przez Truck Lite jest wykorzystywanych do pierwszego montażu m.in. przez Volkswagena.

Opinie o częściach Truck Lite

Niezawodne oświetlenie każdego pojazdu, absolutnie najwyższy poziom wykonania, doskonała wytrzymałość, a także efektywność. Dzisiaj trudno mi sobie wyobrazić, abym mógł korzystać z oświetlenia od innego producenta.

, Bytom

Firmy Truck Lite w zasadzie nie trzeba reklamować, przemawiają za nią jej produkty. Od lat korzystam z reflektorów Truck Lite i szczerze mówiąc nie zamieniłbym ich na żadne inne. Zapewniają skuteczne oświetlenie i nie ulegają zniszczeniom.

, Rzeszów

Nie mam wątpliwości, że oświetlenie Truck Lite to najlepszy wybór, jeśli chodzi o oświetlenie ciężarówki. Próbowałem różnych rozwiązań, jednak najlepszą efektywność działania oświetlenia zapewniają produkty Truck Lite.

, Wałbrzych

Kilka lat temu zamontowałem przednie reflektory Truck Lite. Zaskoczyło mnie, że przednie światło może być tak wyraźne i zbliżone do światła naturalnego, Teraz potrzebując dowolnego oświetlenia samochodowego, sięgam po propozycję od Truck Lite.

, Bielsko-Biała