Części samochodowe TOMEX Brakes

Auto części zamienne Tomex Brakes

Części samochodowe TOMEX Brakes

Tomex to producent części samochodowych, który rozpoczął działalność w 1978 roku. Jest to w pełni polskie przedsiębiorstwo, które jednak nie ogranicza swojej działalności jedynie do rodzimego rynku. Firma działa dzisiaj globalnie. Części zamienne są dostępne w kilkudziesięciu krajach na świecie, głównie w Europie, ale również w Azji i Afryce.

Producent części samochodowych Tomex to firma wysoko wyspecjalizowana, która ogranicza swoją ofertę niemal wyłącznie do hamulców samochodowych. W asortymencie znajdziemy liczne klocki i tarcze hamulcowe, a także szczęki hamulcowe oraz części układów bębnowych. Ofertę uzupełniają płyny hamulcowe oraz czujniki ABS. Poza częściami samochodowymi do pojazdów osobowych, firma oferuje również zamienniki do ciężarówek i autobusów.

Ponad 40 lat obecności na rynku pozwoliło firmie Tomex zebrać niemałe doświadczenie. Przez te lata produkty były wielokrotnie udoskonalane. Dzisiaj nadal przedsiębiorstwo dba o to, aby części hamulcowe Tomex były coraz lepsze. Dysponując własnym laboratorium badawczym, firma ma duże możliwości w zakresie udoskonalania poszczególnych produktów ze swojej oferty. Stały rozwój, stosowanie innowacyjnych rozwiązań, a także nadzór nad wszystkimi etapami produkcji części samochodowych to główne czynniki odpowiedzialne za sukces tej marki.

Opinie o częściach Tomex Brakes

Tomex produkuje jedne z najlepszych hamulców w Europie, jeśli nie na świecie. Już na pierwszy rzut oka widać, że okładzina jest najwyższej jakości, co udowadnia zresztą doskonała skuteczność hamowania nawet w trudnych warunkach.

Dawid, Kraków

12-03-2020

Polski producent części układu hamulcowego Tomex to bez wątpienia firma klasy światowej. To już mój trzeci samochód, w którym zdecydowałem się na montaż tarcz i klocków Tomex. Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu.

Michał, Nowy Sącz

30-04-2020

Świetna efektywność hamowania zarówno na suchej, jak i na mokrej oraz bardzo śliskiej drodze to zalety sprawiające, że części Tomex należą do topowych produktów. Tak naprawdę to trudno zarzucić im cokolwiek. Polecam!

Paweł, Lublin

02-09-2020

Kilka lat temu, będąc zmuszonym do wymiany hamulców, zdecydowałem się na montaż całego układu od Tomex. To był jeden z moich najlepszych wyborów. Efektywność hamowania i niewiarygodna trwałość to zalety nie do przecenienia.

Wiesław, Ożarów Mazowiecki

09-10-2020