Części samochodowe TESLA

Auto części zamienne Tesla

Części samochodowe TESLA

Powstanie firmy TESLA datuje się na rok 1958. Od początku swojej działalności przedsiębiorstwo zajmowało się projektowaniem, doskonaleniem, produkcją i sprzedażą części TESLA dla branży motoryzacyjnej i przemysłu. Blisko sześćdziesiąt lat doświadczenia przyczyniło się do   dzisiejszej pozycji firmy na rynku motoryzacyjnym. Ponad 380 pracowników czuwa nad przebieg produkcji, jakością produktów i obsługą firmy, z czego aż 75% z nich to pracownicy linii produkcyjnej i rozwoju technicznego.

Aktualnie wytwarzane części samochodowe TESLA nawiązują do tradycji firmy. Wśród nich znajdziemy elementy dla motoryzacji, elementy elektroniczne oraz gotowe urządzenia elektroniczne. Na ofertę przeznaczoną na potrzeby rynku motoryzacyjnego składają się przewody   zapłonowe, wiązki przewodów, cewki zapłonowe, moduły i sterowniki zapłonowe, moduły tłumiące/przeciwzakłóceniowe, bezpieczniki dostosowanych do różnych wymagań, skrzynki i podstawki bezpiecznikowe, żarówki halogenowe.

Ponad połowa produkowanych wyrobów marki TESLA eksportowana jest do krajów Unii Europejskiej, Europy Wschodniej i Azji. Około 40% sprzedanych produktów trafia na rynek czeski.

Części firmy TESLA gwarantują wysoką jakość. Dobre wyniki finansowe oraz utrzymująca się sprzyjająca koniunktura na rynku motoryzacyjnym pozwoliła na zwiększenie wydatków na nowoczesny park maszynowy i zakup nowych urządzeń, usprawniających proces produkcji. Wszystkie te czynniki dają gwarancję technologicznie dopracowanych części wysokiej jakości.