Części samochodowe TEDGUM

Kategorie

Auto części zamienne Tedgum

Części samochodowe TEDGUM

Tedgum to firma istniejąca od 1993 roku i zajmująca się początkowo dystrybucją oraz sprzedażą części samochodowych. Jest to całkowicie polskie przedsiębiorstwo, jego główna siedziba znajduje się w Rudzie Śląskiej. Wraz z czasem i rozwojem firmy wprowadzono do sprzedaży części samochodowe gumowe i metalowo-gumowe własnej produkcji. Zaangażowanie w usprawnianie produkcji oraz wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii sprawia, że firma stale się rozwija i poszerza swoją ofertę o kolejne części.

Części zamienne Tedgum to głównie szeroki wybór poduszek silnika, tulei wahaczy, osłon przekładni i przegubów, odbojników amortyzatorów i innych wyrobów gumowych na rynku motoryzacyjnym. Trafiają one głównie do samochodów osobowych produkcji azjatyckiej, amerykańskiej i europejskiej, a także dla licznych pojazdów nietypowych i zabytkowych. Klienci mają również możliwość zamówienia pojedycznych części na indywidualne zamówienie. W ofercie znajdziemy ponad 8 000 pozycji części doskonałej jakości.

Celem marki Tedgum jest stały rozwój stosowanych technologii oraz rozwiązań, a także sprzedawanie części, których jakość sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kierowców, zapewniając im komfort oraz bezpieczeństwo podróżowania. Firma Tedgum to głównie znakomita kadra doświadczonych specjalistów, którzy robią wszystko by sprzedawane przez nich części były możliwie jak najlepsze.

Opinie o częściach Tedgum

Firma specjalizuje się w produkcji elementów gumowych i gumowo metalowych. To od razu widać po jakości produktów, ponieważ są one wykonane bardzo starannie i z dobrych jakościowo surowców. Polecam

Jarek, Olsztyn

25-05-2019

Gorąco polecam produkty od Tedgum. Sam posiadam w swoich samochodach podzespoły tej marki i jestem z nich bardzo zadowolony. Użytkuję pojazdy w dość trudnych warunkach, ale mimo wszystko wytrzymują one spore przebiegi.

Andrzej, Nowy Targ

02-06-2019

Jeśli ktoś szuka dobrej jakości elementów gumowych do zawieszenia swojego samochodu to może śmiało korzystać z oferty Tedgum. Dostarczają solidne i dobrze działające elementy zawieszenia oraz różnego rodzaju osłony.

Darek, Gdynia

17-08-2019

Jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem podzespołów samochodu od firmy Tedgum. Polecam ich produkty bo mają znakomity stosunek ceny do jakości. Wydaje mi się, że to bardzo dobra alternatywa dla droższych zamienników.

Marcin, Warszawa

16-09-2019