Części samochodowe SWAG

Kategorie

Auto części zamienne SWAG

Części samochodowe SWAG

SWAG to niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją części zamiennych. Asortyment firmy składa się na ponad 16 000 zamiennych części firmy SWAG z przeznaczeniem do europejskich oraz azjatyckich samochodów. Doświadczenie w branży motoryzacyjnej jakie firma SWAG uzyskała w przeciągu 55 lat działalności przełożyło się na produkcję doskonałych części samochodowych o najwyższej jakości wykonania. 

Oferta części SWAG koncentruje się w dużej mierze na podzespołach przeznaczonych do niemieckich samochodów jak Audi, BMW, Mercedes czy Volkswagen. Wszelkie podzespoły tworzone przez niemieckie przedsiębiorstwo produkowane są zgodnie ze specyfikacjami części wykorzystywanych w seryjnej produkcji samochodów. Asortyment podzielony jest według pięciu głównych działów – techniki silnikowej, kierowania, podwozia, hamulcowej oraz techniki pojazdowej. Najbardziej popularne części samochodowe SWAG, to m.in.: wahacze, stabilizatory, łożyska kół oraz tarcze, klocki i przewody hamulcowe.

Opinie o częściach SWAG

Czy paski, czy filtry, bardzo często sięgam po części zamienne firmy Swag. Są bardzo dobrze i solidnie wykonane, co daje mi pewność ich jakości i długiej wytrzymałości nawet w trudnych warunkach użytkowania.

Jonasz, Katowice

12-02-2016

W serwisie samochodowym, w którym pracuje, korzystamy z części Swaga, bo szef mówi że od wielu lat nie zmieniły swojej jakości wykonania i trwałości na Nasze drogi.

Sebastian, Kańczuga

03-03-2016

Mam założony cały zestaw sprzęgła z firmy Swag. Przejechałem na nim już ponad 30 tysięcy kilometrów i działa wyśmienicie w porównaniu do starego sprzęgła.

Robert, Łeba

28-03-2016

Korzystam już od paru lat z filtrów firmy Swag i złego słowa o nich powiedzieć się nie mogę. Nie zawiodły mnie nigdy, przy wymianie widać było że bardzo dobrze filtrują, bo wszelkiego rodzaju nieczystości zatrzymały się na nich.

Henryk, Ostrołęka

13-04-2016

Katalog części Swag online

Katalog online: https://www.swag.de/pl/

Produkty polecane!