Części samochodowe SWAG

Kategorie

Oryginalne części SWAG

SWAG to niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją części zamiennych. Asortyment firmy składa się na ponad 16 000 zamiennych części firmy SWAG z przeznaczeniem do europejskich oraz azjatyckich samochodów. Doświadczenie w branży motoryzacyjnej jakie firma SWAG uzyskała w przeciągu 55 lat działalności przełożyło się na produkcję doskonałych części samochodowych o najwyższej jakości wykonania. 

Oferta części SWAG koncentruje się w dużej mierze na podzespołach przeznaczonych do niemieckich samochodów jak Audi, BMW, Mercedes czy Volkswagen. Wszelkie podzespoły tworzone przez niemieckie przedsiębiorstwo produkowane są zgodnie ze specyfikacjami części wykorzystywanych w seryjnej produkcji samochodów. Asortyment podzielony jest według pięciu głównych działów – techniki silnikowej, kierowania, podwozia, hamulcowej oraz techniki pojazdowej. Najbardziej popularne części samochodowe SWAG, to m.in.: wahacze, stabilizatory, łożyska kół oraz tarcze, klocki i przewody hamulcowe.

Opinie o SWAG

Czy paski, czy filtry, bardzo często sięgam po części zamienne firmy Swag. Są bardzo dobrze i solidnie wykonane, co daje mi pewność ich jakości i długiej wytrzymałości nawet w trudnych warunkach użytkowania.

, Katowice

W serwisie samochodowym, w którym pracuje, korzystamy z części Swaga, bo szef mówi że od wielu lat nie zmieniły swojej jakości wykonania i trwałości na Nasze drogi.

, Kańczuga

Mam założony cały zestaw sprzęgła z firmy Swag. Przejechałem na nim już ponad 30 tysięcy kilometrów i działa wyśmienicie w porównaniu do starego sprzęgła.

, Łeba

Korzystam już od paru lat z filtrów firmy Swag i złego słowa o nich powiedzieć się nie mogę. Nie zawiodły mnie nigdy, przy wymianie widać było że bardzo dobrze filtrują, bo wszelkiego rodzaju nieczystości zatrzymały się na nich.

, Ostrołęka

Produkty polecane!