Części samochodowe SUPLEX

Auto części zamienne Suplex

Części samochodowe SUPLEX

Marka Suplex powstała w 1991 roku w Krefeld. W 1996 roku firma przekształcona została w niezależne przedsiębiorstwo z siedzibą w Willich.

SUPLEX jest wiodącym niemieckim dostawcą części samochodowych na rynku wtórnym, specjalizującym się produkcji i dystrybucji sprężyna i resorów zawieszenia samochodowego. W swojej bogatej ofercie posiada ponad 5000 różnych pozycji, a co roku wypuszcza na rynek od 400 do 600 nowych. Części Suplex przeznaczone są do wszystkich popularnych marek, modeli i typów pojazdów. Wszystkie części samochodowe Suplex wykonane są z wysokiej jakości surowców i materiałów, odpornych na pęknięcia, korozję oraz przedwczesne zużycie, dzięki czemu stale zyskują popularność i zaufanie kierowców na całym świecie. W zależności od potrzeb i przeznaczenia sprężyny produkowane są zgodnie z dwoma metodami - na gorąco lub na zimno.

W ofercie znajdziemy części firmy Suplex z kategorii zawieszenia i amortyzacji, a w niej: sprężyny zawieszenia, amortyzatory, zawieszenie hydrauliczne i pneumatyczne oraz jego części, a także zawieszenie resora piórowego. Jeżeli chcesz wybrać sprawdzony produkt, nie ryzykuj – postaw na Suplex.