Części samochodowe STATIM

Kategorie

Auto części zamienne Statim

Części samochodowe STATIM

Statim to kompetentny i profesjonalny dostawca części zamiennych przeznaczonych do pojazdów osobowych i dostawczych. Stała obserwacja zmian na rynku motoryzacyjnym oraz dążenie do unowocześnienia asortymentu produktów pozwala na budowanie właściwie ukierunkowanej konkurencyjnej i odpowiadającej jego potrzebom oferty.

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz potwierdzona uznanymi certyfikatami jakość produktów zapewnia rosnące grono klientów, wśród których znajdują się firmy zagraniczne oraz czołowe firmy dystrybucyjne branży motoryzacyjnej w Polsce.

Wysoka jakość oferowanych części firmy Statim oraz ich oraz konkurencyjne ceny umożliwiają skuteczną rywalizację na rynku części zamiennych. Oferta Statim obejmuje swoim zakresem zdecydowaną większość modeli pojazdów na polskim rynku, a także na rynkach krajów sąsiadujących. Wśród produktów Statim znajdziemy:

  • Sprzęgło i jego elementy,
  • Napęd koła – przeguby,
  • Elementy układu chłodzenia,
  • Amortyzatory oraz elementy układu zawieszenia.

Zaufaj profesjonalistom i dołącz do zadowolonych kierowców. Wybierz części samochodowe Statim.

Opinie o częściach STATIM

Polecam amortyzatory firmy Statim. Jeżdżę na nich już trzeci rok i przy mojej drodze do domu, która jest niczym tor offroadowy, spisują się naprawdę świetnie.

Łukasz, Radom

28-01-2016

Przy wymianie sprzęgła mechanik polecił mi części Statim, twierdząc że są jednymi z lepszych dostępnych na rynku i w całkiem przystępnej cenie. Dlatego zdecydowałem się na nie i po przejechani tych paru tysiącach kilometrów mogę stwierdzić że było naprawdę warto w nie zainwestować.

Jarek, Przemyśl

13-02-2016

Często w Naszym warsztacie wykorzystuje się części Statim, czy to do naprawy sprzęgła, czy zawieszenia. Mamy do tych części przekonanie, ponieważ nie było na nie żadnej reklamacji a montujemy je od bardzo dawna.

Paweł, Lublin

19-03-2016

Jestem bardzo zadowolony z części Statim. Mam zamontowany cały zestaw sprzęgła z tej firmy i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony z działania i funkcjonalności tego zestawu.

Robert, Ostrowiec Świętokrzyski

21-04-2016

Katalog części Statim online

Katalog online: http://www.statim.pl/index.php/oferta/xyz/