Części samochodowe STARLINE

Auto części zamienne Starline

Części samochodowe STARLINE

Początek istnienia marki Starline to 1999 rok. Skuteczne zarządzanie oraz profesjonalne podejście do klienta sprawiło, że firma zaczęła bardzo szybko się rozwijać. Obecnie posiada już przedstawicielstwa handlowe w 19 krajach europejskich i jest dystrybuowana do kolejnych państw. Głównym celem oraz misją marki jest dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów w możliwie jak najniższych cenach przy zachowaniu wszelkich standardów oraz zasad bezpieczeństwa.

Marka obejmuje obecnie 50 linii produktów, które zapewniają części zamienne dla blisko 90% modeli samochodów osobowych poruszających się po naszych drogach. Oprócz tego części zamienne Starline są odpowiednie dla motocykli oraz samochodów dostawczych i ciężarowych. W magazynach firmy znajduje się ponad 35 000, które dzięki wydajnej logistyce kilka razy dziennie są wysyłane do klientów w całej Europie. To wszystko sprawia, że marka staję się coraz bardziej popularna i osiąga wynik 10 milionów pozycji sprzedawanych rocznie.

W ofercie znajdziemy m.in. filtry, elementy sprzęgła, układy wydechowe, podzespoły zawieszenia, nadwozia, silnika oraz jego osprzętu, części układu kierowniczego, zapłonowego oraz hamulcowego. Każdy z dostępnych produktów opatrzony jest wymaganymi certyfikatami, które gwarantują nie tylko jakość i wytrzymałość, ale również bezpieczeństwo.

Opinie o częściach Starline

Starline kojarzy mi się z solidnością, trwałością i doskonałą jakością. Myślę, że to jeden z tych producentów, którzy oferują naprawdę dobre i warte zainteresowania podzespoły do naszych samochodów.

Norbert, Tarnobrzeg

02-04-2019

Od lat korzystam z części tej marki. Jestem bardzo zadowolony bo jak na ten przedział cenowy oferują naprawdę doskonałą jakość oraz wytrzymałość. Przejechałem dzięki nim wiele kilometrów i mogę szczerze polecić.

Mikołaj, Bartoszyce

12-06-2019

Ta marka jest mi bardzo dobrze znana. Kupuję od nich przeważnie elementy zawieszenia do różnych samochodów i jestem bardzo zadowolony. Jakość nie pozostawia niczego do życzenia, trwałość jest bardzo dobra. Polecam!

Michał, Lubin

19-08-2019

Jeśli ktoś szuka dobrych jakościowo części zamiennych do swojego samochodu, to myślę że z jakości Starline będzie całkowicie zadowolony. Dobra cena i jakość sprawiają, że moim zdaniem warto się skusić i sprawdzić ich ofertę.

Filip, Ciechanów

09-09-2019