Części samochodowe SogefiPro

Auto części zamienne SogefiPro

Części samochodowe SogefiPro

SogefiPro to międzynarodowa firma motoryzacyjna z główną siedzibą we Francji. Należy do Sogefi Group – koncernu działającego na czterech kontynentach z oddziałami w 16 państwach. SogefiPro to marka, w ramach której firma projektuje oraz produkuje filtry powietrza oraz płynów. Szacuje się, że części samochodowe SogefiPro stanowią nawet 1/4 rynku w ramach sektora sprzedaży filtrów dla samochodów osobowych i ciężarowych. Przedsiębiorstwo działa na rynku części zamiennych, przy czym produkty tej marki zalizane są często do części klasy premium.

W halach produkcyjnych części SogefiPro powstają ramach 3 głównych linii produkcyjnych, które stanowią filtry powietrza, filtry oleju oraz filtry kabinowe. Jednak to nie wszystko, co producent ma do zaoferowania. Osobną kategorię produktów stanowią filtry przeznaczone do pojazdów z silnikiem diesla. Ponadto, firma specjalizuje się w produkcji innych, mniej znanych filtrów, jak np. filtr wody.

SogefiPro to bardzo młoda marka która pojawiła się na rynku dopiero w 2013 roku. Kilka lat działalności wystarczyło jednak, aby zdobyła uznanie kierowców i fachowców. Należy też podkreślić, że o ile marka SogefiPro jest młoda, o tyle grupa Sogefi wyraźnie zaznacza swoją obecność na rynku od przeszło 30 lat. Kluczowym czasem dla rozwoju przedsiębiorstwa był przełom wieków, kiedy to zainwestowano ogromne środki w ekspansję międzynarodową, co poskutkowało rozszerzeniem działalności. Dzisiaj Sogefi Group to potężne przedsiębiorstwo, którego istotną część stanowi marka SogefiPro.

Opinie o częściach SogefiPro

Wyjątkowo wydajne filtry. Korzystam od dłuższego czasu z filtra kabinowego i oleju marki SogefiPro. Przy korzystaniu z dobrego oleju nie trzeba martwi się szybkim zapchaniem filtra, mimo że bardzo skutecznie filtruje zanieczyszczenia, tym samym doskonale chroniąc silnik.

Mariusz, Wodzisław

29-05-2019

Korzystam aktualnie z filtra oleju SogefiPro. To już trzeci filtr tej marki, na który się zdecydowałem. Wychodzę z założenia, że jeśli coś dobrze działa, to nie warto tego zmieniać. Poleciłem te firmę kilku znajomym, którzy również zdecydowali się na filtry SogefiPro i to nie tylko te filtrujące oleje. Wszyscy są zadowoleni zarówno ze skuteczności jak i czasu efektywnej pracy tych elementów.

Henryk, Lublin

14-07-2019

Bardzo solidna marka. Właściwie od początku obecności SogefiPro na polskim rynku wybieram produkty tej marki i nigdy nie mogłem narzekać. Przebieg filtrów jest wręcz zaskakująco długi. Czasami oznacza to po prostu kiepską efektywność filtra, ale absolutnie nie w tym przypadku. Tutaj mamy do czynienia z doskonałą filtracją i to nawet w dieslach, gdzie wiadomo, że filtr ma więcej pracy.

Adrian, Opole

07-09-2019

Do niedawna nie miałem pojęcia o istnieniu marki SogefiPro. Usłyszałem o niej dopiero po ostatnim przeglądzie, podczas którego okazało się, że w zasadzie wszystkie filtry są do wymiany. Mechanik polecił SogefiPro, twierdząc, że to dobre filtry w przystępnej cenie. Mogę tylko potwierdzić prawdziwość tych słów.

Krzysiek, Gorzóe Wlkp.

18-10-2019