Części samochodowe SOFIMA

Kategorie

Auto części zamienne Sofima

Części samochodowe SOFIMA

Włoska firma Sofima jest submarką koncernu UFI. Marka funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym od ponad 30 lat i jest obecnie jednym z liderów na światowych rynkach filtrów samochodowych. Produkcja innowacyjnych części Sofima dla przemysłu motoryzacyjnego sprawiła, że części firmy Sofima szybko zyskała uznanie, jako producent nowoczesnych i wysokojakościowych filtrów.

Sofima słynie przede wszystkim z budowy wysokojakościowych filtrów oleju, filtrów paliwa i powietrza, które cieszą się zaufaniem klientów w ponad 50 krajach. Części samochodowe Sofima są wytwarzane w zakładach produkcyjnych we Włoszech i Chinach. W ofercie włoskiej marki znajduje się szeroki wybór filtrów standardowych oraz egzemplarzy o podwyższonej trwałości dla samochodów wielu europejskich, amerykańskich i azjatyckich marek. Filtry Sofima można znaleźć na rynku części zamiennych, choć niektóre modele wylądowały na pierwszy montaż w samochodach marek Volvo, Mitsubishi i Chrysler.

Opinie o częściach SOFIMA

Od bardzo dawna korzystam z filtrów SOFIMA, ponieważ według mnie są jednymi z lepszych dostępnych na rynku. Poza tym nie są ani drogie, ani tanie, dlatego zdecydowana większość może sobie na nie pozwolić.

Bartosz, Radom

19-03-2016

Stwierdzam że filtry SOFIMA są bardzo solidnie wykonane, a gwarancja ich jakości jest to że korzystam z nich już ładnych parę lat i nigdy się na żadnym nie zawiodłem.

Mariusz, Kraków

28-03-2016

Sofima to zdecydowanie jedne z lepszych filtrów z jakimi miałem do czynienia w swojej karierze mechanika samochodowego. Polecam każdemu, kto ceni sobie dobrą jakość za rozsądną cenę.

Janusz, Zielona Góra

11-04-2016

Super jakość za przystępna cenę. Filtry SOFIMA to zdecydowanie najlepsze filtry z jakimi miałem styczność i które testowałem we własnym samochodzie.

Zbigniew, Kołobrzeg

28-04-2016

Katalog części Sofima online

Katalog online: https://sofima-aftermarket.com/EU/en/