Części samochodowe SIDAT

Kategorie

Auto części zamienne Sidat

Części samochodowe SIDAT

Grupa SIDAT działa od 1990 roku i nadal prężnie rozwija wykorzystywane przez siebie technologie, jednocześnie wykorzystując wieloletnie doświadczenie z zakresu elektromechaniki, elektroniki i części zamiennych do klimatyzacji pojazdów. Obecnie w skład grupy wchodzą marki SIDAT, KRIOS oraz FISPA. Dzięki temu połączeniu firma może oferować kompleksowe usługi oraz dostarczać różnego przeznaczenia części do swoich odbiorców. Centrala grupy zlokalizowana jest w Vinovo we Włoszech.

Wśród części zamiennych SIDAT znajdziemy szeroki wybór części do wielu znanych modeli samochodów osobowych oraz dostawczych. Są to m.in. filtry, silniczki wycieraczek, dmuchawy, elementy wentylacji, paski napędowe, elementy bloku silnika oraz osprzęt, uszczelki, czujniki, elementy instalacji elektrycznej, anteny, termostaty, pompy, elementy układu klimatyzacji oraz wiele więcej wysokiej jakości produktów opatrzonych licznymi certyfikatami.

Misją oraz głównym celem firmy SIDAT jest zaopatrywanie klientów w najwyższej jakości, bezpieczne oraz trwałe części zamienne do ich pojazdów. Starannie realizowana strategia, nowoczesne technologie oraz wysoka jakość oferowanych produktów i łatwa dostępność sprawiają, że grupa SIDAT stale zdobywa nowych, zadowolonych klientów.

Opinie o częściach Sidat

Podzespoły tej firmy cieszą się stale rosnącą popularnością, a to dzięki dobrej jakości wykonania. Myślę, że można im zaufać i śmiało postawić na oferowane przez nich produkty. Ja osobiście przetestowałem już kilka ich części i jestem zadowolony.

Mirosław, Kraków

11-06-2019

Serdecznie polecam wszystkim części SIDAT. Kupiłem już ich kilka i jestem z nich bardzo zadowolony. Są bardzo wytrzymałe, świetnie pasują i idealnie sprawdzają się zarówno w starszych, jak i nowszych modelach aut.

Natan, Hrubieszów

12-07-2019

Jeśli ktoś chce w miarę tanio wymienić daną część w samochodzie, a przy okazji chce mieć święty spokój z późniejszymi naprawami to myślę, że śmiało może postawić na produkty od SIDAT. Bardzo solidna firma.

Władek, Lubiąż

29-08-2019

Markę SIDAT polecam wszystkim! Mam u siebie w aucie założone sporo części od nich i nie ma najmniejszego problemu. Myślę, że to jedna z tych marek, którym warto zaufać i nie zawiedziemy się. Gorąco polecam!

Eustachy, Poznań

13-09-2019