Części samochodowe SCHRADER

Kategorie

Auto części zamienne Schrader

Części samochodowe SCHRADER

Schrader to firma, która pojawiła się na rynku już w pierwszej połowie XIX wieku. Natomiast od późnych lat XIX wieku przedsiębiorstwo związane jest z produkcją czujników ciśnienia w oponach. Schrader to firma amerykańska, jednak dzisiaj obecna już na całym świecie. Producent posiada bardzo bogatą ofertę czujników ciśnienia w oponach, zaspokajającą potrzeby niemal całego parku samochodowego. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania w postaci pełnych zestawów, składających się z czujników oraz wskaźników.

Produkty marki Schrader powstają na potrzeby producentów samochodów oraz innych pojazdów, a także trafiają na aftermarket. Aktualnie czujniki Schrader są najczęściej wybieranym rozwiązaniem przez producentów samochodów osobowych. Szacuje się, że obecnie montowane są w około połowie nowych aut. Czujniki TPMS Schrader dostępne jako części zamienne nie odbiegają jakością od elementów oryginalnych. Powstają na tych samych liniach produkcyjnych, co jest gwarancją ich niezawodności. Długie lata obecności na rynku oraz docenienie ze strony fachowców sprawiają, że czujniki Schrader są bardzo często wybierane przez klientów. W przypadku czujników ciśnienia w oponach niezawodność jest bardzo ważna ze względów bezpieczeństwa. Warto również pamiętać, że zgodnie z dzisiejszymi przepisami każdy nowy samochód musi mieć zamontowany sprawny czujnik TPMS, aby został dopuszczony do ruchu na terenie Unii Europejskiej.

Opinie o częściach Schrader

Solidność wykonania i wynikająca z niej niezawodność to charakterystyka czujników Schrader. Korzystałem zarówno z czujników oryginalnych, zamontowanych fabrycznie, jak i z zamienników i nie zauważyłem różnicy.

Filip, Koszalin

12-04-2020

Oferta firmy Schrader to części najwyższej klasy. Czujniki TPMS tej marki działają niezawodnie w każdych warunkach. Zawsze wskazują realne wartości i nie ulegają uszkodzeniom. Niewątpliwie firma godna polecenia.

Damian, Wrocław

13-07-2020

Stawiając na czujniki Schrader nie sposób się zawieść. Solidność wykonania i wykorzystanie najlepszych możliwych materiałów są widoczne na pierwszy rzut oka, a wrażenie to potwierdza efektywność i trafność działania.

Kamil, Częstochowa

21-08-2020

Zdecydowanie produkty z najwyższej półki. Świetne wykonanie każdego najdrobniejszego detalu. W działaniu absolutnie niezawodne czujniki. Warto skorzystać z czujników tak porządnego producenta, aby mieć spokój na lata.

Kinga, Iława

17-10-2020