Części samochodowe SBP

Kategorie

Auto części zamienne SBP

Części samochodowe SBP

SBP, czyli Safe Braking Products oferuje wysokiej klasy części przeznaczone dla układu hamulcowego. W ofercie firmy znajdziemy ponad 300 najpopularniejszych referencji tarcz i bębnów hamulcowych, szczęk hamulcowych oraz innych elementów ważnych dla prawidłowego działania całego układu. Firma ogromną wagę przywiązuje do jakości wykonania oferowanych części, a co za tym idzie dba o bezpieczeństwo użytkowników dróg. Nowoczesne technologie oraz staranne wykonanie każdej części pozwoliło osiągnąć trudną do powtórzenia dokładność, która jest obecnie na poziomie 0,002mm.

W ofercie znajdziemy doskonałej jakości części zamienne SBP. Do podstawowych i najchętniej wybieranych przez klientów należą m.in. bębny, szczęki, tarcze, klocki hamulcowe, zaciski oraz elementy hamulca postojowego, a także łożyska i piasty kół. Oferowane części przeznaczone są do wielu popularnych na naszym rynku modeli samochodów osobowych. Produkty pochodzące od SBP trafiają na rynek części zamiennych, jednak tworzone są według szczegółowych specyfikacji producentów samochodów.

Misją firmy jest zapewnienie całkowitego bezpieczeństwa użytkownikom i kierowcom korzystającym z części SBP. W tym celu firma prowadzi liczne badania oraz testy, których wyniki mają znaczny wpływ na procesy produkcji oraz technologię oferowanych części. Firma notuje stałe wzrosty sprzedaży na rynkach europy środkowo-wschodniej. SBP posiada wiele certyfikatów potwierdzających jakość oraz bezpieczeństwo sprzedawanych części samochodowych.

Opinie o częściach SBP

Od pewnego czasu jeżdżę na tarczach oraz klockach hamulcowych od SBP. Jestem bardzo zadowolony. Wszystko działa tak jak należy, klocki nie pylą tak jak poprzednie, które miałem i ogólnie wyglądają na trwałe. Polecam!

, Krosno

Serdecznie polecam ich części. Mam u siebie w samochodzie zamontowane hamulce tej marki i jestem z nich bardzo zadowolony. Hamują doskonale w każdych warunkach i nie zużywają się za szybko. Polecam!

, Ostrów

Zawsze szukałem optymalnych rozwiązań pod względem ceny oraz jakości. Produkty tej marki sprawdzają się idealnie w moim samochodzie. Zarówno w normalnych warunkach, jak i podczas nieco bardziej wyczynowej jazdy. Polecam!

, Lublin

Jeśli ktoś szuka wydajnych i skutecznych podzespołów układu hamulcowego do swojego samochodu to koniecznie powinien zapoznać się z ofertą SBP. Oferują naprawdę bardzo dobre jakościowo i wytrzymałe części.

, Radom