Części samochodowe Saleri SIL

Kategorie

Auto części zamienne Saleri SIL

Części samochodowe Saleri SIL

Saleri SIL to firma specjalizująca się w produkcji pomp wodnych oraz systemów chłodzenia dla przemysłu motoryzacyjnego. Działa ona od 1942 roku i przywiązuje ogromną wagę do działalności badawczo-rozwojowej, dzięki której części oferowane przez Saleri SIL charakteryzują się doskonałą wydajnością oraz wytrzymałością i radzą sobie w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach. Firma mieści się w Lumezzane we Włoszech, oraz posiada mniejsze siedziby w Chinach oraz w Niemczech.

Części samochodowe Saleri SIL trafiają do wielu popularnych oraz renomowanych marek samochodów. Należą do nich m.in. BMW, AUDI, DAIMLER MERCEDES, FCA, FERRARI, GM i ASTON MARTIN. Oprócz pomp wody, w produkcji których firma specjalizuje się od początku swojej działalności, w ofercie znajdziemy również paski rozrządu oraz kompletne zestawy rozrządu. Jakość oferowanych produktów potwierdzona jest licznymi certyfikatami, które gwarantują bezpieczeństwo oraz zadowolenie każdego klienta.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii podczas produkcji, szczegółowym projektom oraz doświadczeniu pracowników firma osiąga imponujące wyniki rocznej produkcji pomp wodnych w liczbie 5 000 000. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na zoptymalizowanie procesu projektowania oraz produkcji części, dzięki czemu jest ona nie tylko wydajna, ale również niezawodna. Części włoskiego producenta cieszą się ogromnym uznaniem na rynku.

Opinie o częściach Saleri SIL

Zawsze bardzo ceniłem te nieco mniejsze przedsiębiorstwa, które ukierunkowane są na produkcję oraz rozwój ograniczonej ilości podzespołów czy części. Jakoś mam wrażenie, że wtedy są one nieco bardziej dopracowane. Polecam tą firmę.

Ryszard, Płock

21-05-2019

Serdecznie polecam produkty oferowane przez Saleri SIL. Dostarczają części do wielu popularnych marek samochodów osobowych. Wydaje mi się, że to jedna z lepszych firm oferujących produkty tego typu. Polecam!

Łukasz, Warszawa

12-07-2019

Od dłuższego czasu jeżdżę na częściach od Saleri SIL i jestem bardzo zadowolony. Sprzedawane przez nich pompy są bardzo dobrej jakości, są wytrzymałe i idealnie pasują do popularnych modeli samochodów osobowych.

Paweł, Kołobrzeg

19-08-2019

Gorąco polecam produkty od Saleri SIL. Od dłuższego czasu mam w samochodzie pompę wody ich produkcji i jestem bardzo zadowolony. Wszystko działa tak jak należy i nie ma najmniejszych problemów.

Olek, Tarczyn

04-09-2019