Części samochodowe SAKURA

Kategorie

Auto części zamienne Sakura

Części samochodowe SAKURA

Sakura to firma obecna na rynku już od ok. pół wieku. Marka została bowiem stworzona w 1970 roku przez międzynarodowe przedsiębiorstwo z siedzibą w Indonezji – ADR Group. Do dzisiaj zresztą marka Sakura należy do tego koncernu. W początkowym okresie istnienia ofertę części samochodowych Sakura stanowiły jedynie filtry samochodowe, przeznaczone do aut produkcji azjatyckiej. Dzisiaj firma oferuje filtry oleju, paliwa, powietrza i kabinowe do pojazdów wielu marek, pochodzących z różnych kontynentów. Aktualnie w katalogu auto części Sakura znajdziemy ponad 7 tys. filtrów samochodowych. Jednak to nie koniec oferty części samochodowych Sakura. Od lat asortyment firmy jest regularnie poszerzany, o takie elementy, jak np.: klocki i tarcze hamulcowe, części zawieszenia, części układu napędowego czy akumulatory.

Części samochodowe Sakura są doceniane przede wszystkim za wytrzymałość, przy jednoczesnej dostępności cenowej. Auto części zamienne Sakura to także elementy produkowane z zastosowaniem najnowszych technologii. Producent nie boi się innowacyjnych rozwiązań, stale udoskonalając swoje produkty zgodnie z najnowszymi trendami. Obecnie filtry Sakura oraz inne części od tego producenta są dystrybuowane do dziesiątek krajów na całym świecie. Wszystko za sprawą gęstej sieci dystrybucyjnej należącej do indonezyjskiego właściciela marki – ADR Group.

Opinie o częściach Sakura

Stosunek ceny do jakości w przypadku części Sakura jest mocno zaskakujący. Regularnie korzystam z produktów tej marki, głównie z filtrów Sakura. Skuteczność filtracji oleju czy paliwa nie ustępuje filtrom najbardziej renomowanych producentów.

Krzysztof, Zielona Góra

02-04-2020

Od wielu lat korzystam z filtrów Sakura i nigdy się na nich nie zawiodłem. Stanowią dla mnie symbol jakości w dobrej cenie. Zachęcony jakością filtrów zdecydowałem się również na hamulce od Sakura, i tu również się nie zawiodłem.

Michał, Stalowa Wola

19-06-2020

Azjatyckie produkty kojarzyły mi się kiedyś z tanią tandetą. Niezawodne części Sakura całkowicie zmieniły mój punkt widzenia. Auto części tej marki rzeczywiście są stosunkowo tanie, jednak jakością nie ustępują częściom oryginalnym.

Szczepan, Zgierz

20-07-2020

Od ok. 5 lat korzystam z filtrów Sakura i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić produkty tej marki. Brak spadku wydajności jednostki napędowej to bez wątpienia w dużej mierze zasługa filtrów paliwa i oleju Sakura.

Witold, Łódź

29-09-2020