Części samochodowe SACHS PERFORMANCE

Kategorie

Auto części zamienne Sachs Performance

Części samochodowe SACHS PERFORMANCE

Firma Sachs powstała w 1894 roku i obecnie jest częścią ZF Service, przedsiębiorstwa dostarczającego części zamienne jakości zgodnej z OE, pod markami handlowymi Sachs, Lemförder, Boge, ZF Lenksysteme. Części samochodowe Sachs ZF dostosowane są do różnych modeli pojazdów produkcji marek europejskich i azjatyckich. Części Sachs charakteryzują się dokładnie takimi samymi właściwościami jak komponenty przeznaczone do pierwszego montażu. Ze względu na zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz najnowocześniejszych technologii przetwarzania w procesie produkcji, komponenty Sachs wykazują odporność na korozję, trwałość i niezawodność.

Sachs ZF specjalizuje się przede wszystkim w produkcji:

  • amortyzatorów – zapewniają wydajność, dynamikę i idealną przyczepność bez względu na rodzaj i stan nawierzchni (nawet na zakrętach),
  • sprzęgieł – precyzyjnie wykonane, ze względu na budowę zapewniają sprawne działanie i wykazują długi okres użytkowania.

W ofercie części firmy Sachs ZF występują różne rodzaje amortyzatorów, ale produktem wyjątkowym jest ten o lekkiej aluminiowej konstrukcji, wytrzymały nawet przy dużych obciążeniach. Amortyzatory Sachs CDC wyposażone są w elektronicznie sterowany zawór tłumienia, monitorujący sposób prowadzenia pojazdu i drgania przenoszone z nawierzchni w celu dostosowania siły tłumiącej. Dzięki temu zapewniają zoptymalizowane sterowanie kół, większą dynamikę i komfort podczas jazdy, a także lepszy kontakt z nawierzchnią. Dostarcza elementy sprzęgła i całe zestawy (w tym specjalny smar do montażu). Ze względu na zastosowanie tarczy dociskowej XTend, zapewniającej automatyczną kompresję zużycia, sprzęgło Sachs wykazuje większą żywotność. Dodatkowo, koło zamachowe podzielone jest na dwie masy (pierwotną i wtórną), dzięki czemu niweluje hałas, redukuje drgania silnika we wszystkich zakresach prędkości. Wysokiej jakości sprzęgła i amortyzatory Sachs przeznaczone są dla producentów oryginalnego wyposażenia i na rynek części zamiennych. Wszystkie produkty są dokładnie testowane i spełniają normy zgodne z rozporządzeniem (UE) nr 461/2010.