Części samochodowe S-TR

Kategorie

Auto części zamienne S-TR

Części samochodowe S-TR

S-TR to firma motoryzacyjna, która pojawiła się na rynku w 1965 roku. Początkowo przedsiębiorstwo działało jedynie na lokalnym rynku tureckim. Sukces na rodzimym rynku zaowocował rozpoczęciem eksportu części samochodowych S-TR. Dzisiaj produkty tej marki docierają do najdalszych zakątków świata. W sieci dystrybucyjnej producenta znajduje się kilkadziesiąt krajów. Firma posiada swoje oddziały na różnych kontynentach.

Auto części S-TR to przede wszystkim elementy przeznaczone do montażu w ciężarówkach. W asortymencie producenta znajdują się takie części, jak np.: resory, drążki kierownicze i inne części układu kierowniczego, nakrętki i śruby. Asortyment wciąż jest rozbudowywany, między innymi o części układu wydechowego oraz poduszki skrzyni biegów. Choć oferta skierowana jest głównie do posiadaczy samochodów ciężarowych, w niektórych kategoriach produktowych znaleźć można również auto części S-TR przeznaczone do montażu w autach osobowych. Są to m.in. sworznie i tuleje wahacza oraz inne elementy układu zawieszenia.

Stały rozwój firmy i pojawianie się marki w coraz to nowych krajach dowodzą docenienia ze strony klientów. Części samochodowe S-TR są uważane za elementy wysokiej jakości. Jednocześnie części zamienne S-TR należą do części dostępnych w stosunkowo niskich cenach.

Opinie o częściach S-TR

S-tr to w mojej opinii najlepszy producent części zamiennych do ciężarówek. Elementy zawieszenia od tego producenta rzeczywiście są przygotowane na ogromne obciążenia, wobec których wydają się być całkowicie obojętne.

, Olsztyn

Mechanik polecił mi części S-tr, przedstawiając je jako wyjątkowo wytrzymałe, a przy tym tanie. Nie rozczarowałem się. Korzystałem już z dziesiątek części tej marki i nigdy się nie zawiodłem. Ceny również są zadowalające.

, Zduńska Wola

Dobre części w rozsądnej cenie to najtrafniejszy opis produktów S-tr. Od wielu lat, w przypadku konieczności wymiany jakiegokolwiek elementu układu zawieszenia, w pierwszej kolejności sięgam po auto części S-tr.

, Kielce

Niezawodność to podstawa w przypadku auto części do samochodów ciężarowych. W przypadku części S-tr można na nią liczyć. Sworznie, tuleje czy łączniki stabilizatorów od tego producenta przewyższają pod względem żywotności produkty konkurencji.

, Warszawa