Części samochodowe RYMEC

Kategorie

Auto części zamienne Rymec

Części samochodowe RYMEC

RYMEC to marka dostarczająca kompleksowe i profesjonalne rozwiązania z zakresu sprzęgieł przeznaczonych do samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. W ofercie marki znajdziemy ponad 1500 różnych zastosowań dla kompletów sprzęgieł. Każdy z dostarczanych przez RYMEC produktów jest starannie projektowany oraz wyprodukowany z zachowaniem wszelkich norm. Firma znana jest również z rozbudowanych procesów testów oraz badań nad nowymi rozwiązaniami.

RYMEC należy do firmy TGL, która posiada ponad 35 lat doświadczenia w branży produkcji sprzęgieł do różnych modeli samochodów. Dzięki temu klienci otrzymują doskonałej jakości części, które cechują się znakomitą wytrzymałością oraz właściwym funkcjonowaniem, dzięki któremu produkty te odpowiadają nawet najbardziej wymagającym kierowcom i radzą sobie w trudnych warunkach użytkowania. Części zamienne RYMEC to głównie pełne komplety sprzęgła, ale również pojedyncze podzespoły, takie jak cylinder roboczy sprzęgła, pompa sprzęgła, przewody sztywne i elastyczne, wysprzęglik centralny oraz łożysko oporowe.

Doskonała jakość, korzystna cena oraz łatwa dostępność produktów marki RYMEC sprawiają, że klienci coraz chętniej decydują się na części właśnie tej firmy. Jest to z pewnością dobry wybór dla wszystkich tych, którzy oczekują najwyższej jakości oraz niezawodności.

Opinie o częściach Rymec

Sprzęgła od firmy RYMEC uważam za bardzo solidne. Dobra konstrukcja, która doskonale się sprawdza w wielu popularnych modelach samochodów, gdzie świetnie zdaje egzamin i radzi sobie nawet w trudnych warunkach. Polecam serdecznie!

Wiktor, Rzeszów

05-05-2019

Serdecznie polecam części zamienne tej marki. Idealnie sprawdzają się w moim samochodzie już od dłuższego czasu więc moim zdaniem są godni polecenia. Solidna firma, dobra cena, nic dodać, nic ująć.

Rafał, Opole

21-07-2019

W produktach firmy RYMEC widać wieloletnie doświadczenie zdobyte przez to przedsiębiorstwo. Oferują bardzo dobrej jakości części do samochodów osobowych, które idealnie się sprawdzają i wytrzymują setki tysięcy kilometrów.

Jędrzej, Gdańsk

24-08-2019

Jeśli chodzi o układ sprzęgła i dobre dla jego żywotności części zamienne, to bez zastanowienia się mogę serdecznie polecić właśnie markę RYMEC. Jestem bardzo zadowolony z jakości podzespołów zamontowanych u mnie w aucie.

Piotr, Łódź

12-09-2019