Części samochodowe RUVILLE

Kategorie

Auto części zamienne Ruville

Części samochodowe RUVILLE

Firma Ruville zajmuje się produkcją elementów układu rozrządu oraz zawieszenia samochodowego. Przeszło 90 lat doświadczenia w branży umożliwiły Ruville dojść na tak wysoką pozycję w projektowaniu oraz sprzedaży części samochodowych. Wiele części Ruville wykorzystywanych jest w seryjnej produkcji samochodów. Mowa tu między innymi o zestawach rozrządu czy łożyskach kół. Części te charakteryzują się najwyższą jakością i zgodne są z rygorystycznymi wymogami największych koncernów samochodowych. 

Firma Ruville została założona w Hamburgu w 1922 roku przez Egona von Ruville. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się produkcją zestawów naprawczych do łożysk kół. Oferta ta wynikała z obserwacji ówczesnego prezesa, który zauważał, że największą przeszkodą w rozwoju motoryzacji jest fatalny stan dróg oraz wątpliwy kształt samochodów przypominających według założyciela firmy Ruville bardziej powozy niż samochody. Od początku działalności firma Ruville czynnie uczestniczyła w rozwoju motoryzacji oferując coraz to nowsze części samochodowe. Do dnia dzisiejszego Ruville jest wiodącym liderem w produkcji i sprzedaży części zamiennych podzielonych na dwa działy – części silnika oraz elementów podwozia samochodowego. 

Oferta firmy Ruville podzielona jest na dwa główne działy – części silnika oraz części podwozia samochodowego. Pośród części firmy Ruville przeznaczonych do silnika znajdują się głównie elementy rozrządu jak łańcuchy, paski napinaczy i wałki rozrządu, ale ponadto np. pompy wody. Na ofertę części podwozia składają się między innymi wahacze samochodowe, łożyska koła, piasty koła, stabilizatory, łączniki stabilizatorów oraz wały napędowe czy sprężyny śrubowe. Oferta ta uzupełniona jest o bogaty wybór zestawów naprawczych. Wszystkie części samochodowe Ruville przed trafieniem do seryjnej sprzedaży są dokładnie sprawdzane zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami ustanowionymi w zakładach produkcyjnych firmy.

Opinie o częściach RUVILLE

Od wielu lat korzystam z części Ruville i nadal będę korzystał, ponieważ są to najlepsze zamienniki osiągalne na Naszym rynku.

Ryszard, Władysławowo

18-01-2016

Mechanik założył mi rozrząd z firmy Ruville. Mówił że od bardzo długiego czasu zakłada swoim klientom części tej firmy i nie miał ani jednej reklamacji na nie.

Miłosz, Rzeszów

13-02-2016

Zainwestowałem w zawieszenie firmy Ruville i jestem w pełni z niego zadowolony. Przy mojej drodze do domu inne zestawy wysiadały bardzo szybko, a ten trzyma się już drugi rok.

Krzysztof, Grudziądz

02-03-2016

W moim warsztacie bardzo często wykorzystywane są części Ruville, ponieważ nie mieliśmy na nich reklamacji i wiemy że potrafią wytrzymać zdecydowanie więcej od innych zamienników.

Janusz, Radomyśl

27-03-2016

Katalog części Ruville online

Katalog online: https://aftermarket.schaeffler.pl/pl/catalog