Części samochodowe ROULUNDS RUBBER

Kategorie

Auto części zamienne Roulunds Rubber

Części samochodowe ROULUNDS RUBBER

Roulunds Rubber to firma specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży pasów napędowych oraz klocków hamulcowych. Oferta marki skierowana jest głównie do odbiorców z branży motoryzacyjnej, jaki i przemysłowej. Firma prowadzi ścisłą współpracę z wieloma producentami samochodów, dzięki czemu może dostosować swoje produkty do oczekiwań ich projektantów, jak i przyszłych nabywców. W 2006 marka została przejęta przez ContiTech AG.

Części zamienne oferowane przez Roulunds Rubber trafiają do samochodów marki Volvo, Ford, Nissan, Mazda, GM i wiele innych. W ofercie znajdziemy m.in. paski klinowe, paski klinowe wielorowkowe, paski rozrządu, a także kompletne zestawy rozrządu oraz paska klinowego. Szeroki wybór produktów, korzystne ceny idące w parze z doskonałą jakością sprawiają, że klienci coraz chętniej wybierają produkty.

Firma kojarzona jest ze znaczną ilością testów, badań oraz innych działań polegających na weryfikowaniu oraz potwierdzaniu najwyższej jakości produktów, które docelowo trafiają do klientów. Firma uzyskała również szereg aprobat technicznych jako producent oryginalnego sprzętu do samochodów wielu popularnych marek. Zarówno elementy gumowe jak i klocki hamulcowe wykonywane są z najwyższej jakości surowców, dzięki czemu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców.

Opinie o częściach Roulunds Rubber

Bardzo polecam tą markę. Wiem, że mają bardzo rozwinięte centrum badawcze i doskonale dopracowują nie tylko technologię produkcji, ale również same produkty, które trafiają do klientów. Polecam!

Tomasz, Zamość

11-06-2019

Solidna marka, która oferuje bardzo dobrej jakości części do samochodów wielu popularnych marek. Jeśli ktoś szuka sprawdzonych produktów do swojego auta to z pewnością będzie bardzo zadowolony z tych produktów.

Damian, Leszno

19-07-2019

Świetne części zamienne do różnych pojazdów. Bardzo cenię ich za jakość oraz zaangażowanie w badania nad jakością oferowanych podzespołów. To bardzo ważne z punktu widzenia klienta i dlatego warto docenić tą markę.”

Alan, Biała Podlaska

22-08-2019

Z mojego punktu widzenia to marka godna polecenia. Mają bardzo rozbudowane centrum badawcze, a co za tym idzie stale rozwijają swoje produkty i poprawiają ich jakość. Serdecznie polecam bo warto!

Roman, Toruń

02-09-2019