Części samochodowe ROTINGER

Kategorie

Auto części zamienne Rotinger

Części samochodowe ROTINGER

Rotinger to marka należąca do przedsiębiorstwa Union Parts. Firma powstała w 2005 roku, co oznacza, że jest stosunkowo młodym przedsiębiorstwem, które jednak zdążyło już zyskać uznanie i mocną pozycję na rynku. Marka Rotinger została wprowadzona w 2007 roku i są pod nią sprzedawane tarcze i bębny hamulcowe. Największą popularnością wśród klientów cieszą się tarcze nawiercane i nacinane, jednak wszystkie części samochodowe Rotinger są darzone zaufaniem użytkowników i fachowców. Tarcze Rotinger to zarówno komponenty przeznaczone do montażu w samochodach osobowych, jak i dostawczych oraz ciężarowych. Warto wspomnieć, że właściciel marki Rotinger, firma Union parts jest przedsiębiorstwem polskim.

Producent bębnów i tarcz hamulcowych Rotinger przykłada dużą wagę do jakości produktu końcowego. Części powstają z wykorzystaniem najnowszych technologii, co skutkuje bardzo niskim wskaźnikiem ścieralności przy jednoczesnej efektywności działania komponentów. Innymi słowy tarcze oraz bębny hamulcowe Rotinger zapewniają skuteczne hamowanie, pozostając trwałymi elementami, przewyższającymi pod względem żywotności propozycje wielu innych producentów. Części samochodowe Rotinger przeznaczone są na aftermarket. Niemniej jednak w testach jakości, sprawności i bezpieczeństwa nie ustępują komponentom oryginalnym, na których wzór są wytwarzane.

Opinie o częściach Rotinger

Dobrej jakości hamulce, efektywne i trwałe. Jednocześnie bardzo przystępna cena, nawet jak na aftermarket. Do tego cieszy, że produkt w stu procentach Polski. Tarcze hamulcowe Rotinger zdecydowanie są warte uwagi.

Grzegorz, Tarnowskie Góry

13-06-2020

Jakość wykonania bębnów hamulcowych Rotinger robi wrażenie. Jak dla mnie części od tego producenta pod żadnym względem nie ustępują propozycjom od najbardziej renomowanych firm zagranicznych.

Włodek, Andrychów

29-08-2020

PJuż kilkukrotnie korzystałem z produktów marki Rotinger i jak dotychczas jeszcze nigdy się nie zawiodłem. W przypadku tarcz hamulcowych widać troskę o wszystkie detale. Części są wykonane bardzo solidnie, co do tego nie mam wątpliwości.

Stanisław, Kędzierzyn Koźle

05-09-2020

Wysoka jakość, niska cena, a do tego produkt Polski. Czego chcieć więcej. To, co jest szczególnie godne docenienia, to wyjątkowo długa żywotność hamulców Rotinger. Pomimo takiej trwałości, czyli niskiego wskaźnika ścieralności, tarcze działają bardzo skutecznie.

Wiktor, Toruń

16-10-2020