Części samochodowe ROADHOUSE

Auto części zamienne Roadhouse

Części samochodowe ROADHOUSE

ROADHOUSE od ponad 45 lat produkuje części układów hamulcowych przeznaczone dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma posiada znakomitą renomę w branży, prężnie działa i rozwija się wdrażając nowe technologie i prowadząc zakrojone na szeroką skalę badania nad nowymi rozwiązaniami oraz materiałami wykorzystywanymi do produkcji elementów ciernych w układach hamulcowych. Dzięki dokładnym badaniom oraz testom części samochodowe dostarczane przez ROADHOUSE są jednymi z najlepszych i coraz chętniej wybieranych przez klientów.

Produkty ROADHOUSE trafiają na rynek części zamiennych, gdzie kojarzone są przez kierowców z doskonałą jakością wykonania, pewnością w działaniu oraz wytrzymałością na trudne warunki, w których często muszą pracować. Firma korzysta ze sprawdzonych źródeł oraz dostawców surowców wykorzystywanych do produkcji swoich części. Oprócz tego dużą wagę przywiązuje do badań, testów oraz prób, które mają na celu zdobycie szerszej wiedzy na temat możliwości wykorzystania innych składników do budowy tych podzespołów.

Nowoczesne technologie, staranne projekty, doskonałe wykonanie oraz bardzo dobra jakość oferowanych części sprawia, że firma stale zyskuje nowych, zadowolonych klientów, co z kolei przekłada się na możliwość dalszego inwestowania w rozwój. Przedsiębiorstwo produkuje 25 milionów zestawów hamulców rocznie, które pasują do samochodów europejskich, amerykańskich, japońskich oraz koreańskich.

Opinie o częściach Roadhouse

Do niedawna kompletnie nie znałem takich marek jak ta. Stosowałem zawsze te najpopularniejsze na rynku produkty i byłem zadowolony, jednak mój portfel mocno obrywał. Teraz zacząłem testować inne marki, a Roadhouse okazało się bardzo dobrym wyborem

Dawid, Przeworsk

21-04-2019

Jeśli ktoś szuka dobrej jakościowo alternatywy dla innych zamienników lub droższych produktów to powinien zapoznać się z dokładną ofertą tej firmy. Moim zdaniem są obecnie jednymi z najlepszych na rynku. Polecam!

Maciej, Katowice

27-05-2019

Serdecznie polecam produkty tej firmy. Oferują naprawdę doskonałą jakość w dobrych cenach. Ich części są trwałe, solidne i nadają się do wielu różnych modeli popularnych na naszym rynku samochodów.

Tymon, Legnica

13-06-2019

Mam pełne zaufanie do produktów oferowanych przez tą markę. Wielokrotnie montowałem ich części, za każdym razem wszystko pasuje idealnie i doskonale się sprawdza, nawet w trudnych warunkach. Polecam!

Rysiek, Grabów

16-08-2019