Części samochodowe REMSA

Auto części zamienne Remsa

Części samochodowe REMSA

Remsa to światowej sławy producent części układu hamulcowego dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma założona została ponad czterdzieści lat temu i od tego czasu jej historia staje się pasmem sukcesów, doskonalenia i rozwoju technologicznego, który umieścił przedsiębiorstwo w gronie czołowych producentów klocków hamulcowych na rynku europejskim.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i chcąc sprostać wymogom rynku motoryzacyjnego Remsa stawia na rozwój, badania i testy, dzięki czemu produkty tej marki wyróżnia wydajność, bezpieczeństwo, żywotność oraz idealne dopasowanie i komfort użytkowania. Wśród części firmy Remsa znajdziemy klocki hamulcowe, tarcze i bębny hamulcowe, szczęki hamulcowe, hydrauliczne elementy układu hamulcowego, przewody hamulcowe, płyny hamulcowy oraz zestawy elementów układu hamulcowego.

Stosowanie części Remsa gwarantuje bezpieczeństwo jazdy nawet w trudnych warunkach. Remsa to synonim dobrej jakości podczas całego okresu użytkowania. W procesie produkcji Remsa wykorzystuje materiały wysokiej jakości. Firma opracowała własną formułę mieszanek ciernych całkowicie pozbawionych metali ciężkich takich jak cynk czy azbest. Ich miejsce zajęły bardziej ekologiczne materiały na bazie kauczuku, żywic fenolowych, włókien celulozy, włóknin kewlaru i wolasonitu oraz wypełniaczy mineralnych z gatunku grafitu i innych związków. Remsa opracowuje i wykorzystuje nowoczesne technologie, które znajdują zastosowanie w procesie wytwarzania. Technologie ta gwarantują krótszy czas docierania się okładzin oraz efektywną pracę od razu po montażu części.

Części samochodowe Remsa cieszą się uznaniem również na polskim rynku motoryzacyjnym, gdzie ze względu na korzystny stosunek jakości do ceny marka zdobyła wielu klientów – dołącz do nich i czerp przyjemność z jazdy już dziś.