Części samochodowe QUARO

Kategorie

Auto części zamienne Quaro

Części samochodowe QUARO

Quaro to zupełnie nowa marka na polskim rynku motoryzacyjnym. Pojawiła się dopiero w 2018 roku, jednak już dzisiaj jest dobrze rozpoznawalna przez fachowców i klientów. Części samochodowe Quaro to przede wszystkim tarcze i klocki hamulcowe. Zdecydowanie stanowią one podstawę oferty. Aktualnie w asortymencie producenta auto części Quaro elementów układu hamulcowego jest już kilkaset. Liczba referencji stale rośnie. Poza hamulcami producent posiada w ofercie również takie części samochodowe, jak sworznie i tuleje wahacza oraz inne elementy układu zawieszenia. Ponadto w fabryce Quaro powstaje coraz więcej części układu kierowniczego, w tym przede wszystkim drążki kierownicze.

Produkty marki Quaro to części klasy premium. Mowa o klockach i tarczach hamulcowych o podwyższonej odporności na ścieranie i korozję. Auto części Quaro posiadają liczne certyfikaty dowodzące ich niezawodności. Flagową linię produktów stanowią klocki hamulcowe Quaro Silver Ceramic. Ich cechą charakterystyczną jest minimalne pylenie oraz znakomita efektywność działania nawet w najtrudniejszych warunkach. Firma Quaro stawia na najwyższą jakość oraz innowacyjność produktów. Determinuje to konieczność prowadzenia ciągłych badań laboratoryjnych nad produkowanymi częściami samochodowymi, dzięki czemu z każdym rokiem stają się one coraz doskonalsze.

Opinie o częściach Quaro

Hamulce Quaro stanowią ciekawą alternatywę dla wszystkich, którzy poszukują wysokiej jakości części w przystępnych cenach. Moim zdaniem w ciągu najbliższych lat marka Quaro zyska duży rozgłos, na który bez wątpienia zasługuje.

Renata, Kraków

03-06-2020

Firma Quaro produkuje bardzo dobre klocki hamulcowe, które zgodnie z zapewnieniem producenta działają efektywnie w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach. Mogę polecić je każdemu, kto dba o bezpieczeństwo w czasie jazdy.

Krzysztof, Nowy Targ

19-06-2020

Tarcze i klocki hamulcowe Quaro rzeczywiście są częściami klasy premium. Widać to już po pierwszym spojrzeniu, jednak co najważniejsze, nigdy nie zawodzą w czasie jazdy. Nie ważne, czy pada deszcz czy śnieg, na hamulce Quaro zawsze można liczyć.

Marek, Katowice

18-08-2020

Wysoka jakość wykonania, małe pylenie, ścieralność na bardzo niskim poziomie, a do tego świetna efektywność hamowania. Innymi słowy, polecam hamulce Quaro, ponieważ spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców.

Piotrek, Wołomin

11-10-2020