Części samochodowe PZL Filters

Auto części zamienne PZL Filters

Części samochodowe PZL Filters

PZL Sędziszów to polska firma, która specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju filtrów. Przedsiębiorstwo posiada własne centrum badawcze, w którym prowadzone są różne testy oraz próby, mające na celu stałą poprawę jakości oraz wydajności oferowanych produktów. Każdy z dostępnych w ofercie wyrobów zgodny jest z międzynarodowymi standardami, a jakość potwierdzona normą IATF 16949:2016. Filtry pochodzące od tej firmy charakteryzują się redukcją 99,95% zanieczyszczeń.

Części zamienne PZL Sędziszów trafiają do rozbudowanej sieci sklepów partnerskich i znajdują zastosowanie w samochodach osobowych i ciężarowych, ciągnikach i maszynach rolniczych, maszynach roboczych i budowlanych, odkurzaczach przemysłowych, lokomotywach spalinowych, pojazdach wojskowych i opancerzonych, lotnictwie oraz jednostkach pływających. Tak szerokie zastosowanie rozwiązań oferowanych przez PZL Sędziszów jest możliwe dzięki nowoczesnym technologiom oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży, a także rozbudowany system kontroli i testów.

Misją firmy PZL Sędziszów jest dostarczanie klientom najwyższej jakości części do ich samochodów, a także dbanie o sprawność silników, ich bezpieczeństwo oraz wydajność pracy. Firma prowadzi również wieloletnią współpracę z takimi markami jak LEYLAND, PERKINS, FIAT, SAVARA.