Części samochodowe PROTECHNIC

Kategorie

Auto części zamienne Protechnic

Części samochodowe PROTECHNIC

Protechnic to młoda polska firma motoryzacyjna, która oferuje szeroki zakres części samochodowych. Oferowane przez producenta fabrycznie nowe autoczęści trafiają na aftermarket, gdzie cieszą się coraz większą popularnością. Klienci doceniają jakość produktów, która idzie w parze ze stosunkowo niskimi cenami.

Firma Protechnic oferuje części zamienne posegregowane w kilka grup produktowych. Znajdziemy tu szeroki wybór klocków hamulcowych. Ponad 2200 referencji gwarantuje zaspokojenie potrzeb niemal 100% rynku. Poza tradycyjnymi klockami, dostępne są również ceramiczne klocki samochodowe Protechnic, które cechuje jeszcze lepsza wytrzymałość oraz skuteczność pracy nawet w najtrudniejszych warunkach. Wiele środków i wysiłku poświęcono rozbudowie oferty z zakresu części zawieszenia. Dlatego też dzisiaj klienci Protechnic mają dostęp do asortymentu obejmującego m.in. półosie, przeguby czy wahacze. Producent odważnie wchodzi również na rynek bardziej skomplikowanych podzespołów, wprowadzając do asortymentu pełne zestawy sprzęgieł. Wysoko cenione są również wycieraczki Protechnic.

Historia marki jest krótka, gdyż pojawiła się ona na rynku dopiero w 2004 roku. Od początku działalności podstawę asortymentu stanowiły elementy układu hamulcowego i tak też jest do dzisiaj. Niemniej jednak części samochodowe Protechnic to obecnie o wiele więcej. Protechnic z roku na rok poszerza swoją ofertę, pojawiając się z wysokiej jakości produktami w coraz to nowych sektorach.

Opinie o częściach Protechnic

Klientem Protechnic jestem w zasadzie od niedawna. W zeszłym roku zdecydowałem się na zakup piór wycieraczek Protechnic i po tych kilkunastu miesiącach użytkowania mogę stwierdzić, że był to bardzo dobry wybór. Wycieraczki nie zawiodły mnie w żadnej sytuacji, ani w dużym deszczu, ani w mrozie, ani też przy pracy na zabrudzonej szybie.

Kamil, Przemyśl

10-06-2019

Do zakupu sprzęgła Protechnic skusiła mnie niska cena. Wiadomo, że są jeszcze tańsze sprzęgła, ale jednak części zamienne tej marki zdecydowanie należą bardziej do tych tańszych niż droższych. Ponadto, miałem też polecenie od znajomego, że korzysta ze sprzęgła Protechnic od dawna i jest zadowolony. Teraz ja też jestem zadowolony, ponieważ sprzęgło spisuje się świetnie.

Tomasz, Ostrów Wielkopolski

02-07-2019

Z autoczęściami Protechnic miałem do czynienia już kilkukrotnie. Obecnie od dłuższego czasu korzystam z hamulców tej marki. Trudno się tutaj do czegoś przyczepić. Skuteczność hamowania jest doskonała nawet na śliskiej nawierzchni. Droga hamowania w takim przypadku wydłuża się nieznacznie. Co więcej mimo kolejnych tysięcy przejechanych kilometrów, klocki hamulcowe Protechnic wyglądają jakby były nieużywane.

Piotr, Kielce

30-07-2019

Jedna z najlepszych polskich marek wśród producentów części samochodowych. Części samochodowe Protechnic wyróżniają się jakością, a jednocześnie są dostępne w przystępnych, a wręcz niskich cenach. Wśród polskich autoczęści zamiennych trudno znaleźć tak dobry stosunek ceny do jakości, zwłaszcza jeśli chodzi o układ hamulcowy.

Wojciech, Nowy Sącz

11-10-2019