Części samochodowe POLMO

Kategorie

Auto części zamienne Polmo

Części samochodowe POLMO

Fabryka Osprzętu Samochodowego "POLMO" Łódź S.A. jest największą w Polsce firmą, która zajmuje się produkcją sprężarek do pneumatycznych układów hamulcowych, które wykorzystywane są w samochodach ciężarowych, autobusach i ciągnikach rolniczych. Początki istnienia oraz działalności fabryki to 1908 rok. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży firma stale poszerza swoją ofertę i trafia do coraz szerszego grona odbiorców oferując klientom najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach.

Do podzespołów oferowanych przez POLMO należą kompletne sprężarki, komponenty do sprężarek oraz części zamienne. Produkujemy również obudowy do turbosprężarek oraz jesteśmy dostawcą kompletnych układów hamulcowych montowanych na ciągnikach rolniczych. Jednym z największych atutów przedsiębiorstwa jest rozbudowane zaplecze technologiczne, w tym nowoczesny park maszynowy oraz innowacyjna baza pomiarowa.

W początkach istnienia, POLMO zaopatrywało cały przemysł samochodowy w naszym kraju. Wieloletnia obecność w branży oraz uznanie na rynkach zagranicznych doprowadziło do nawiązania współpracy z liderami produkcji w obszarze przemysłu motoryzacyjnego z całego świata. Do firm partnerskich należą m.in. Wabco, BorgWarner Turbo Systems, KnorrBremse, Haldex, SAME DEUTZFAHR, MTZ i John Deere.

Opinie o częściach Polmo

Zawsze lubiłem wspierać krajowe firmy, pomysły i produkty. Fajnie, że nasz producent wybił się na tyle, że mógł przetrwać tyle lat na tak trudnym rynku, a do tego oferuje bardzo dobrej jakości części zamienne.

Adam, Przemyśl

12-05-2019

Świetnie, że nasza rodzima firma przetrwała wszystkie przemiany i poradziła sobie z konkurencją do tego stopnia, że może nadal oferować świetnej jakości produkty w tej branży. Sam testowałem ich części i polecam!

Irek, Chełm

17-05-2019

Bardzo dobrej jakości części samochodowe. Mogę szczerze polecić te produkty bo naprawdę sprawdzają się doskonale w różnych pojazdach. Jakość i trwałość również nie pozostawiają niczego do życzenia więcej szczerze polecam!

Patryk, Olsztyn

22-08-2019

Super części zamienne dla wszystkich tych, którzy oczekują doskonałej jakości i korzystnych cen. Do tego warto wspomnieć, że są to nadal produkty polskie więc warto wspomóc nasz rodzimy przemysł korzystając z oferty.

Robert, Otwock

17-09-2019