Części samochodowe POLMO

Kategorie

Auto części zamienne POLMOstrów

Części samochodowe POLMO

POLMOstrów to polska firma, funkcjonująca na rynku nieprzerwanie od 1975 roku, której główna siedziba zlokalizowana jest w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego. W trakcie swojej niemal pół wiecznej historii, przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w produkcji kompletnych układów wydechowych do samochodów osobowych jak i większości modeli znanych marek pojazdów ciężarowych.

W asortymencie POLMOstrów znajduje się aktualnie około 3500 wyrobów i części samochodowych. Pośród nich znaleźć można, między innymi, tłumiki przednie, środkowe i końcowe, a także rury wydechowe, przewody układu chłodzenia, kołnierze czy katalizatory. Wszystkie produkty i części zamienne wykonane są z najwyższej jakości materiałów, pochodzących od znanych producentów i z wykorzystaniem najnowocześniejszych procesów technologicznych. Co więcej, przeważająca część z nich posiada wymagany przepisami Unii Europejskiej certyfikat homologacji. Wspomniany certyfikat jest zapewnieniem jakości wykonania i trwałości, a zarazem potwierdzeniem zgodności parametrów technicznych wytwarzanych produktów względem zaleceń pochodzących producentów samochodów.

Co kluczowe, na każdą z oferowanych przez przedsiębiorstwo POLMOstrów części samochodowych udzielona jest 24-miesięczna gwarancja z tytułu wszelkich wad i usterek powstałych w trakcie produkcji. Dodatkowo, firma posiada także certyfikat uprawniający ją do oznaczania produktów znakiem zgodności PIMOT, certyfikat ukraiński, rosyjski i białoruski. Na stronie producenta znaleźć można wszystkie niezbędne informacje odnoście oferowanych przez firmę wyrobów a także katalog tłumików do samochodów osobowych jak i dostawczych.

Opinie o częściach POLMOstrów

Zawsze lubiłem wspierać krajowe firmy, pomysły i produkty. Fajnie, że nasz producent wybił się na tyle, że mógł przetrwać tyle lat na tak trudnym rynku, a do tego oferuje bardzo dobrej jakości części zamienne.

Adam, Przemyśl

12-05-2019

Świetnie, że nasza rodzima firma przetrwała wszystkie przemiany i poradziła sobie z konkurencją do tego stopnia, że może nadal oferować świetnej jakości produkty w tej branży. Sam testowałem ich części i polecam!

Irek, Chełm

17-05-2019

Bardzo dobrej jakości części samochodowe. Mogę szczerze polecić te produkty bo naprawdę sprawdzają się doskonale w różnych pojazdach. Jakość i trwałość również nie pozostawiają niczego do życzenia więcej szczerze polecam!

Patryk, Olsztyn

22-08-2019

Super części zamienne dla wszystkich tych, którzy oczekują doskonałej jakości i korzystnych cen. Do tego warto wspomnieć, że są to nadal produkty polskie więc warto wspomóc nasz rodzimy przemysł korzystając z oferty.

Robert, Otwock

17-09-2019