Części samochodowe PNEUMATICS

Kategorie

Auto części zamienne Pneumatics

Części samochodowe PNEUMATICS

Pneumatics to firma, która zadebiutowałą na rynku w 2009 roku. Tym samym jest to stosunkowo nowa marka, jak na realia rynku motoryzacyjnego. Jednak już po nieco ponad dekadzie działalności przedsiębiorstwa, części samochodowe Pneumatics są dostrzegane i doceniane przez fachowców. Firma Pneumatics narodziła się w Polsce, tutaj posiada swoją siedzibę oraz głównie na terenie kraju prowadzi dystrybucję auto części. Podstawę oferty firmy, zgodnie z jej nazwą, stanowią części pneumatyczne montowane w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych, oraz w autobusach. Firma produkuje między innymi części zawieszenia pneumatycznego, które z każdym rokiem wyraźnie zyskuje na popularności. Jednak to nie wszystko, co ma do zaoferowania ten producent. W asortymencie znajdziemy również m.in. pompy hamulcowe czy czujniki prędkości obrotowej koła. W ostatnim czasie w asortymencie producenta znacząco przybywa tego rodzaju elementów.

Pneumatics oferuje części zamienne montowane w wielu samochodach produkcji europejskiej i azjatyckiej. Największa liczba referencji to auto części Pneumatics przeznaczone do montażu w samochodach marki Volkswagen i Mercedes. Przedsiębiorstwo dostosowuje swoją ofertę głównie do potrzeb polskich klientów, biorąc pod uwagę najpopularniejsze w kraju marki modele samochodów.

Opinie o częściach Pneumatics

Trudno o lepsze części pneumatyczne do układów samochodowych niż te oferowane przez Pneumatics. Dobra, solidna firma, oferująca części o potwierdzonej jakości. Korzystam z usług Pneumatics od lat i bardzo cenię sobie tę współpracę.

, Nowy Sącz

Nie jest łatwo znaleźć wysokiej klasy części zawieszenia pneumatycznego. Śmiało mogę stwierdzić, że części Pneumatics wyróżniają się na tle konkurencji. Producent oferuje jakościowe produkty, w dodatku w całkiem przystępnych cenach.

, Warszawa

Bardzo mnie to cieszy, że istnieją w Polsce takie firmy, jak Pneumatics. Produkty są wykonane profesjonalnie, z wysokiej jakości materiałów. To wszystko sprawia, że firma może z powodzeniem konkurować z największymi producentami na świecie.

, Konin

Bardzo dobra marka, która zasługuje na większe docenienie. Korzystałem z czujników ABS marki Pneumatics i trudno zarzucić im cokolwiek. Działają trafnie i niezawodnie. Zdecydowanie są to części mało awaryjne, co jest rzadkością w przypadku elementów tego rodzaju.

, Wrocław