Części samochodowe PIERBURG

Kategorie

Auto części zamienne Pierburg

Części samochodowe PIERBURG

Hiszpańskie przedsiębiorstwo Pierburg zajmuje się produkcją oryginalnych i zamiennych części samochodowych. Na rynku motoryzacyjnym firma obecna jest od 1957 roku. Główna siedziba oraz magazyn o przestrzeni użytkowej przekraczającej 26 000 metrów kwadratowych znajdują się w hiszpańskiej miejscowości Abadiano. Ponad 50 lat obecności na rynku części zamiennych umożliwiło znalezienie się hiszpańskiemu przedsiębiorstwu pośród liderów produkcji w tym sektorze. Pierwszymi częściami produkowanymi przez Pierburg były gaźniki samochodowe i motocyklowe.

Części Pierburg zajmują solidną pozycję na rynku części zamiennych. Wśród rekomendowanych części firmy Pierburg znajdują się między innymi turbosprężarki, pompy paliwa, filtry paliwa, zawory EGR, przepływomierze masowe powietrza oraz kolektory ssące. Niektóre części samochodowe Pierburg wykorzystywane są na tzw. pierwszy montaż przy produkcji samochodów, zwłaszcza w zakresie elementów układu paliwowego. Z części hiszpańskiego przedsiębiorstwa korzysta np. Mercedes-Benz oraz Renault.

Opinie o częściach PIERBURG

Bardzo często korzystam z części Pierburg, bo wiem że w niektórych samochodach montowane są jako pierwszy montaż, więc muszą być najwyższej jakości.

Jaromir, Warszawa

15-02-2016

Mam założony przepływomierz Pierburga i działa jak należy. Żadnych błędów, auto szybciej przyspiesza i zauważyłem ze zmniejszyło się spalanie.

Krystian, Jarosław

27-02-2016

Mechanik założył mi sondę z firmy Pierburg, mówiąc że lepszej na rynku nie ma. Po wymianie sondy lambda auto ożyło.

Sebastian, Olsztyn

18-03-2016

W moim warsztacie często korzysta się w części Pierburg. Wiem że od samego początku firma ta stawia na jakość swoich produktów, dlatego je wybieramy.

Józef, Janowice

12-04-2016

Katalog części Pierburg online

Katalog online: https://onlineshop.ms-motorservice.com/msi/MSICD