Części samochodowe PHILIPS

Kategorie

Auto części zamienne Philips

Części samochodowe PHILIPS

Philips to znana na całym świecie firma, zajmująca się produkcją towarów, znajdujących zastosowanie w przeróżnych sektorach – sprzętu RTV, AGD czy też produktów oświetleniowych. Koncern przy projektowaniu i wytwarzaniu produktów zawsze wykorzystuje technologie i wzornictwo odpowiadające ludzkim potrzebom, w myśl zasady „sense and simplicity”. Philips zatrudnia ponad 120 tys. pracowników w ponad 60 państwach na świecie, a ich główna siedziba zlokalizowana jest w Holandii. Łączna sprzedaż części firmy Philips w 2010 r. wyniosła 25,4 mld euro.

Firma Philips została założona w 1891 r. w holenderskim mieście Eindhoven, przez Gerard Philipsa i jego ojca Frederika. Firma już od pierwszych lat przeżywała intensywny rozwój, szczególnie za sprawą brata Gerarda, Antona Philipsa, który dołączył do zespołu. To właśnie dzięki niemu Philips w ciągu zaledwie kilku lat stał się liderem w produkcji części Philips, w tym także wysokiej jakości żarówek na całym świecie. W 1914 r. Philips otwiera swoje pierwsze laboratorium badawcze i zaczyna testować technologie związane z promieniami rentgenowskimi i falami radiowymi. Lata mijają, a lista wynalazków i rozpoznawalność marki nieustannie rośnie.

Philips w bardzo dużej mierze zajmuje się produkcją systemów oświetleniowych dla zastosowań użytkowych, przemysłowych a także motoryzacyjnych. W tej ostatniej branży należy do liderów oświetlenia samochodowego, w którego przypadku części samochodowe Philips są synonimem doskonałych technologii, wysokiej jakości produktów i innowacyjności. Wszystkie części produkowane w ramach rynku aftermarket zostały zaprojektowane mając na uwadze potrzeby i wymagania kierowców.

W bogatej ofercie firmy Philips znajdują się m.in. światła do jazdy dziennej LED, reflektory (żarówki, żarniki) a także części wykorzystywane przy sygnalizacji i oświetleniu wewnętrznym. Oferta żarówek Philips jest naprawdę imponująca i obejmuje kilka różnych typów żarówek, takich jak Vision,  LongLife EcoVision (linia produktów ekonomicznych i ekologicznych zarazem),  VisionPlus (60% wydajniejsze niż zwykłe żarówki),  X-tremeVision czy też BlueVision ultra. Warto także wspomnieć o znakomitych żarówkach Xenon HID Philipsa, gwarantujące dwa razy więcej światła i lepszą widoczność niż żarówka halogenowa, przy o wiele mniejszym poborze energii.

Opinie o częściach PHILIPS

Zamontowałem światła do jazdy dziennej Philipsa i jestem bardzo zadowolony, ponieważ nawet już przy małej szarówce spokojnie dają radę.

Krzysiek, Wałbrzych

16-01-2016

Do jazdy Off-Roadowej używam reflektorów Philips, bo dzięki nim widzę naprawdę daleko i sporo drogi przed sobą.

Ryszard, Krasnystaw

11-02-2016

Philips ma bardzo dobre żarówki. Więcej światła dają i bardzo fajny efekt ksenona jest.

Kuba, Wodzisław Śląski

25-03-2016

Ostatnio zmieniałem wszystkie małe żaróweczki w samochodzie i wybrałem oczywiście Philipsa, bo wiem że będą świecić długo i jasno.

Bartosz, Mielec

13-04-2016

Katalog części Philips online

Katalog online: https://www.philips.pl/c-m-au/lampy-samochodowe