Części samochodowe PAYEN

Kategorie

Auto części zamienne Payen

Części samochodowe PAYEN

Marka Payen jest własnością Federal Mogul Corporation, światowej sławy producenta i dostawcy części samochodowych przeznaczonych dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz na potrzeby maszyn przemysłowych, przemysłu lotniczego oraz kolei. Części samochodowe Payen wykorzystywane są w zakresie wyposażenia fabrycznego przez wielu producentów samochodów oraz dostarczane na niezależny rynek części zamiennych. Marka Payen słynie głównie z produkcji uszczelek.

Marka Payen powstała w 1908 roku. Rozwój rynku i technologii motoryzacyjnych stawia przed producentami części samochodowych wysokie wymagania. Z wielu powodów, między innymi ze względu na zwiększanie ciśnień i temperatur panujących we współczesnych silnikach samochodowych systemy uszczelnienia stały się jednym z najbardziej priorytetowych, wymagających i złożonych obszarów w procesie projektowania silnika. Ogromna wiedza i bogate doświadczenie w produkcji części przeznaczonych na rynek OE, jak i na rynek części zamiennych stawia Payen wśród liderów w swojej branży.

Główne linie produkcyjne części firmy Payen:

  • Payen Gaskets/Gasket Sets – zestawy naprawcze, uszczelki, zestawy uszczelek.
  • Payen Head Bolt – śruby głowicy cylindra.
  • Payen Oil Seals – uszczelki olejowe.

Ponad 43 mln nowych pojazdów zostało wyposażonych w wysokiej jakości trwałe uszczelki głowicy. Części Payen sprawdzają się zarówno w silnikach pracujących w samochodzie osobowym i dostawczym, jak i ciężarowym. Oferta Payen to szeroka gama uszczelek oraz kompletnych zestawów uszczelek, programów uszczelnień olejowych oraz śrub głowicowych dla większości europejskich i azjatyckich marek i modeli samochodów. Nie ryzykuj, wybierz lidera – wybierz Payen.