Części samochodowe PASCAL

Auto części zamienne Pascal

Części samochodowe PASCAL

Pascal to marka obecna na polskim rynku od około dekady. Należy ona do lokalnego potentata w branży motoryzacyjnej –– przedsiębiorstwa Inter Cars. Firma Inter Cars prowadzi działalność zarówno na terenie Polski, jak i wielu innych krajów europejskich. Pascal, tak samo jak Inter Cars, to polska marka, pod którą sprzedawane są rozmaite części samochodowe. Wśród nich warto wymienić przeguby napędowe, które stanowią największą część katalogu. W ofercie producenta znaleźć można przeguby niemal wszelkiego rodzaju do samochodów produkcji europejskiej, azjatyckiej i amerykańskiej. Ponadto firma oferuje również osłony przeciwpyłowe i inne osłony gumowe. Części samochodowe Pascal to zarówno pozycje przeznaczone do montażu w samochodach osobowych, jak i dostawczych.

Asortyment firmy należy zaliczyć do kategorii produktów ekonomicznych. Atrakcyjne ceny nie odzwierciedlają jednak rzeczywistej jakości poszczególnych elementów. Usprawnione procesy produkcji i dystrybucji pozwalają obniżyć koszty, przez co przeguby Pascal, jak również inne produkty tej marki są dostępne w niskich cenach. Jednocześnie jakościowo części te nie odbiegają od propozycji producentów zagranicznych. Pascal to marka znana głównie na polskim rynku. Niemniej jednak wraz z poszerzaniem asortymentu, firma poszerza również obszar działalności, otwierając się na inne rynki europejskie.

Opinie o częściach Pascal

Pascal ma zdecydowanie jeden z największych wyborów przegubów. W katalogu można znaleźć wszystko, niezależnie czy chodzi o przeguby do skrzyni biegów czy układu kierowniczego. Jakość poszczególnych części również jest bardzo wysoka.

Przemek, Wronki

07-05-2020

Od kilku lat, jeśli tylko jakiś przegub ulegnie uszkodzeniu, szukam części zamiennych w ofercie firmy Pascal. Nie mam wątpliwości, że to dobry wybór, ponieważ jeszcze nigdy części tej marki mnie nie zawiodły.

Marcel, Zamość

14-07-2020

Jakość tworzywa sztucznego, z którego wykonane są przeguby Pascal, jest niezwykle wysoka. To zaskakujące, zważając na to, jak tanie są części tej marki. Wydaje mi się, że aktualnie to zdecydowanie najlepsza oferta na rynku.

Witold, Kraków

21-08-2020

Wieloletnia niezawodność, tak scharakteryzowałbym przeguby i osłony Pascal. Korzystam od wielu lat, a ślady zużycia są minimalne i to tylko na zewnątrz. Jeśli chodzi o działanie, nadal nic nie można zarzucić żadnemu z elementów.

Franek, Koszalin

14-10-2020