Części samochodowe PACOL

Auto części zamienne Pacol

Części samochodowe PACOL

Pacol to marka obecna na rynku od niemal dekady. Należy ona do Inter Cars, czyli jednego z największych polskich podmiotów działających w branży motoryzacyjnej. Przedsiębiorstwo oferuje szeroki wybór rozmaitych części samochodowych. Producent działa na terenie Polski oraz kilkunastu innych krajów. Dysponuje własnym, zaawansowanym technologicznie zapleczem oraz gęstą siecią dystrybucji, dzięki której również części samochodowe Pacol docierają do różnych zakątków Europy. Pod marką Pacol oferowane są części karoseryjne oraz inne elementy nadwozia. Części zamienne Pacol przeznaczone są do samochodów ciężarowych. W ofercie znajdziemy między innymi: drzwi, klamki, zamki, błotniki, zderzaki, pokrywy czy schody do kabiny. Asortyment stale jest rozbudowywany o nowe referencje.

Auto części Pacol to wysokiej klasy produkty, aspirujące, aby konkurować z częściami klasy premium. Jednocześnie producent kładzie duży nacisk na ograniczanie kosztów produkcji, oferując dzięki temu jakościowe produkty w przystępnych cenach. Części samochodowe Pacol są doceniane za trwałość, która jest efektem wykorzystania w produkcji najlepszych dostępnych materiałów oraz zaawansowanej myśli technologicznej. Części karoseryjne Pacol nie ulegają zbyt łatwo odkształceniom oraz opierają się korozji. Karoseria oraz inne części marki Pacol sprawdzają się zarówno w wysokich, jak i w niskich temperaturach.

Opinie o częściach Pacol

Karoseria wykonana z precyzją i dbałością o każdy detal. Jest niezwykle estetyczna, ale również elastyczna, co zapewnia jej odporność na działanie sił rozciągających. Z przyjemnością korzystam z części Pacol od wielu lat.

Mirek, Poznań

13-07-2020

Najwyższa jakość w bardzo przystępnych cenach. Tak można najkrócej opisać ofertę firmy Pacol. Dodatkowo cieszy, że to polski producent. Jego produkty nie odbiegają jednak pod żadnym względem od oferty zagranicznych gigantów.

Waldek, Zielona Góra

15-09-2020

Korzystałem z błotników, zderzaków i wielu innych produktów od Pacol. Zawsze były to części solidnie wykonane, które służyły mi przez długie lata. Doceniam troskę o wysoką jakość produktów, dlatego nieustannie chętnie korzystam z części Pacol.

Hubert, Przemyśl

03-10-2020

Pacol udowadnia, że polskie firmy są w stanie konkurować z największymi koncernami z branży motoryzacyjnej. Części karoseryjne Pacol to absolutna klasa światowa, pod względem technologicznym, wytrzymałościowym i estetycznym.

Mikołaj, Gorzów

19-10-2020